mikowhy's Guestbook

16th September 2019

gdzie pijawka
dlaczego nie ma documentation fractographie wyssania ??? Moze to byla fata morgana
17th September 2019

Nie ma.
Chcialem się jej jak najszybciej pozbyć z nogi ?
16th September 2018

tajfun!
Nie jedzcie do HK widziłam dzis wTVN skutki tajfunu!!tam chyba juz nie ma pradu!!! Wracajcie skad sie da byle dalej od tego diabelstwa
12th September 2018

jestem wzruszona!!!
..bo Basia "widziała na rogu ulicy moja mamę przy wózku z paleniskiem" :) no to pomidorówka na powitalne śniadanie-tak??:))
9th September 2018
Tarasy ryżowe Dazhai.

ryz ma rosnac w H2O
jak ta woda utrzymuje sie na tych stromiznach???
10th September 2018
Tarasy ryżowe Dazhai.

H2O
Trzyma się bo to są, jak nazwa wskazuje, wypoziomowane tarasy ? stale nawadniane górska wodą ze strumyków.
9th September 2018
Przepiękne tarasy.

takie cudo- widoki
a ja... zbytnio nie lubie ryzu:)... tam piękniej niz w Tatrach a może nawet w Bieszczadach jesienią:) i nie widac tłumów turytów choć to taki" ludny" kraj!
10th September 2018
Przepiękne tarasy.

Turyści są.
W wiosce obok gdzie jest więcej komercyjnych "atrakcji". Do naszej poza tym trzeba się wspinać górska ścieżka. Komu by się chciało...?
7th September 2018
Rzeka Li.

ale piekne!!
mam wątpliwość czy to świątynia czy... altanka randek??
8th September 2018
Rzeka Li.

Altanka randek.
Tym bardziej, że stoi przy drodze położonej przy rzece. ?
30th September 2017

kecak kecak... wracaj wreszcie!!
no tak, ładnie! mamusi to nawet w tym nie doceni ten mój Syneczek:" Jeśli ktokolwiek, poza moją mamą oczywiście, dotrwał do tego momentu, jestem mu bardzo wdzięczny":)
25th September 2017

informacje o wulkanie na Bali w wiadomosciach TVN24
Od kilku dni martwię się bardzo o Was. Wulkan jest nieprzewidywalny! Dobrze,ze przewodnik Was " odstawił"a może nawet uratował???W naszych mediach sa wiadomosci o 50 tys ewakuowanych z okolic wulkanu!! WRACAJCIE !!!
26th September 2017

Spokojnie
Od dziś jesteśmy bardziej na południe. Bardziej nie można. Jesteśmy już nawet poza Bali. Poza tym wulkan siedzi cicho jak na razie. ?
22nd September 2017
Taki znak

trójkącik i kóleczko?
oznakowanie naszych toalet sa takie ubogie ... ale pójdziemy dalej !!
22nd September 2017
Mamusia.

ojej Syneczku
Noooo całe szczęscie ,ze "you are fine" ale nerwówka w trakcie czytania była!! lepiej nosic okularki na tej dzikiej wyprawie Buziaki!!
18th September 2017

Durian
Oj Syneczku:) - to chyba musi byc bardzo zdrowe skoro takie niedobre:) dużo, duzo "wartości".. a możne to nawet afrodyzjak?? Pochwała Ci sie nalezy za tak ostrożna skutero-jazdę Tak trzymaj !!
18th September 2017

samolotosutra !!!
No no.... doświadczenie czyni mistrza!!! W każdych okolicznościach - jak widać!!
7th October 2016
Ktoś tu chyba chciał mi wklepac za robienie zdjęć bez pytania o zgodę... :-)

welcome home!
Superowskie podsumowanie!!..chyba następnym razem pojade z Wami aby to wszystko sprawdzić:)
5th October 2016

u nas tez wieje
Chyba ze strachu o Wasze losy czy też dla wspólnego przeżycia strasznych zjawisk pzyrodniczych - napedziłam tu tez strormisko niezłe. Molo w Sopocie zamkniete po wiała wczoraj "9" Ewcię prawie wywiało z wózka gdy wyszłam z nia na obowiazkowe pieskowe siku. Wołała cały czas: olacaj wózek babcia, oblacaj !!!czyli miałam ja ciagac tylem do wiatru..
6th October 2016

:-)
To w Gdańsku wiało chyba bardziej niż tutaj :-)
1st October 2016
We are japanese drivers.

brawo japan driversi!!
No , coraz ciekawiej!! rozkrecacie sie tylkote tajfuny niepotrzebnie stresuja Was... i mnie oczywiscie!!
2nd October 2016
We are japanese drivers.

Jutro
Zamierzamy uciec Chabie. Według prognoz powinno sie bez problemu udać :-)..
29th September 2016

skarpetki Basi:)
hehe brawo Basia! byłas jak gejsza .. one chyba ( widziałam w TV!!) chodza w samych skarpetkach( białych)... no moze jeszcze w japonkach:)

Tot: 0.071s; Tpl: 0.005s; cc: 19; qc: 50; dbt: 0.0544s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb