mikowhy's Guestbook

Stay in torch!
Próbowałam:) -nie da sie stac( zostac) w latarce!!! Chyba, że w latarni (morskiej)..ale to nie torch tylko lighhouse:)

Jest na to rada :)
Kup większą latarkę :).

no nareszcie-dobre wiesci
Nie mogłam doczekac sie kolejnych wpisow! Mysz mi sie zacina po kilkukrotnym / 1h sprawdzaniu \"czy juz napisali\"??I jeszcze te tajfuny na Filipinach przemieszczajace sie w okolicy... ech, piszcie choć 2 słowa : \"jest OK!\"

Jak na razie
tajfuny wysysają nam tylko kasę z portfela :).
11th November 2013

Ale tych lokalnych targowisk zazdroszczę wam. Przywiezie coś dobrego i egzotycznego do sprobowaania. Np. Karalucha z głębokiego tłuszczu.

Marcin
dla Ciebie nawet skorpiona :). Bo i taki tu są :).
9th November 2013

ale fajowo
HEJ!fajowo, że widzieliscie takie cuda! a UNESCO powinno zebami zgryzac ten BETON!! a słonie milutkie tylko jakies małe:) Mam watpiliwosci czy one mają tylko uszy mniejsze od afrykanskich ..

Mamusia
i tak bym nie chciał, żeby mi stanął na palce u stopy :).
6th November 2013

skarpetkowe-sery..
.. a moze to sery z Francyji lub.. uoscypki z Zakopca ktos przemycał a nie zadne tam skarpetki... myslisz zbyt prosto... Sery zostały zjedzone no i zapach ustał:) Czekamy na dalsze wiesci moga też byc smrodkowe ...
16th March 2012

witajcie
witamy na naszych starych smieciach i bardzo sie cieszymy ze wrociliscie cali i zdrowi z bagazem doswiadczen i pieknymi wspopmnieniami, ktorych wam nikt nie zabierze :) A teraz na powaznie - jak juz sie rozpakujecie i wyspicie ( dotyczy to Ciebie Basiu) to koniecznie trzeba sie spotkac, bo chcieibysmy troche wiecej foteczek zobaczyc i historyjek ciekawych od was uslyszec. Pozdrawiam
9th March 2012

Niech będzie i piwo :) Patyczki do uszu zostały już powiadomione i czekają z niecierpliwością na Twój przyjazd
8th March 2012

Buziaki dla Basi z okazji dnia kobiet. Wojtek, wisisz mi kawę która wylałem na klawiaturę przez to ostatnie zdjęcie z "a kuku" ;)

Heh
Moze jeszcze klawiature Ci wyczyscic malym patyczkiemdo uszu? :) Ok stawiam, ale nie kawe tylko piwo :)
8th March 2012

Starbucks
Wiec tak Starbucks to my addiction wiec nie dziwia mnie Basi upodobania co do coffee ;) Jak wrocicie to wybierzemy sie na babskie ploteczki do Starbucks. Buziaki z okazji Marca 8 :*

A widzisz
Basia twierdzila, ze w Gdansku nie ma tej sieci kawiarni :)
7th March 2012

Jakbyś chciał zrobić mi fotę w funkcji makro, też pewnie bym chciał Cię ugryźć, więc małpie się nie dziw ;) Widzę na ostatnim zdjęciu że Basia ciągle rozmyśla na temat wyciągania nieistniejącej soczewki kontaktowej z oka...

Miala tak wyciagniete cycuszki [malpa]
ze nie moglem sie powstrzymac przed pokusa uchwycenia ich w doskonalej ostrosci :)
7th March 2012

Widoki super
Widoczki naprawde REWELKA!!! Wojtek mam nadzieje, ze spadajac nie uszkodziles sie zbytnio ;) nie chce mi sie nowego dentysty szukac. A co do Basi - to tak jak ja podroze na tylnym siedzeniu w pojazach mniejszych czy wiekszych Big no no :( Przewodnikow nie czytaj, bo rzadko sie sprawdzaja opinie pisarczykow z prawdziwymi podroznikami. Milego dnia czy nocy cokolwiek was zastanie .

W zasadzie
to dzieki Lonely Planet nie raz wybrnelismy z powaznej opresji. To chyba jedyny przewodnik, ktory sprawdza sie w 90%. Poza nielicznymi wyjatkami na prawde sie sprawdza i mozna na nim polegac.
6th March 2012

No naprawde, zeby tak samemu po lesie, wilki jakies. Zaopatrzcie sie w jakis pepper spray lub maczete. Nigdy nic nie wiadomo. A tak na serio - to nie szarzujcie tak boso przez swiat , bo chcemy zobaczyc wiecej fotek po powrocie :)
6th March 2012

Uwierz mi
, ze podczas tej przygody conajmniej 10 razy pomyslalem o tym, ze w tej chwili nic bardziej mi by sie nie przydalo niz odpowiednio ostra i dluga maczeta. A najlepiej cos takiego czego uzywal Bruce Willis w Pulp Fiction :)
5th March 2012
Byla taka slodka

oj jak pieknie
No Basiu bardzo pieknie :)

Tot: 0.032s; Tpl: 0.005s; cc: 14; qc: 21; dbt: 0.0195s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb