Azja po raz szósty. Lecimy na Bali i na pewno wrócimy cali.

a trip by Basia i Wojtek Woźniak
From: September 16th 2017
Until: September 30th 2017

Tak już po raz szósty lecimy do Azji. Bo wakacje w tym rejonie uzależniają. Wszystko tam inaczej wygląda, inaczej pachnie i smakuje. Inni są też ludzie. Jak zwykle będziemy pisać listy do mamy. Może co dzień, może co dwa a może co trzy. To się jeszcze zobaczy. Nasz plan podróży jest jak zwykle zabójczo bogaty i na pewno nie wypoczniemy fizycznie, ale zobaczymy masę fajnych rzeczy. Zamierzamy o tym pisać dużo fotografować. Musimy sprawdzić czy w Indonezji są indyki, czy na Bali są tramwaje oraz czy popularne czeskie motocykle powstały na Javie. Ta i wiele innych zagadek opiszemy w naszym blogu. Wylot już za tydzień więc stay tunned!
Trip Length: 2 weeks

Date Blog Title Location
September 17th 2017 Dzień 1. Samolotosutra. Asia » Indonesia » Bali » Ubud
September 18th 2017 Dzień 2. Durian fever. Asia » Indonesia » Bali » Ubud
September 19th 2017 Dzień 3. Jednooki. Asia » Indonesia » Java
September 22nd 2017 Dzień 4, 5 i 6. Bromo i Ijen. Asia » Indonesia » Java » Banyuwangi
September 23rd 2017 Dzień 7. Agung Asia » Indonesia » Bali » Amed
September 24th 2017 Dzień 8 i 9. Indonezja jakiej nie znaliśmy. Asia » Indonesia » Bali » Sanur
September 26th 2017 Dzień 10. Problemy Nusa Lembogan. Asia » Indonesia » Bali » Nusa Lembongan
September 28th 2017 Dzień 11 i 12. Nusa Penida. Asia » Indonesia » Bali » Nusa Penida
September 29th 2017 Dzień 13. Kecak. Asia » Indonesia » Bali » Uluwatu
Tot: 0.118s; Tpl: 0.003s; cc: 14; qc: 53; dbt: 0.0613s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb