Alaska 2008 Gates of the Arctic

North America » United States » Alaska
August 26th 2008
Published: August 28th 2008

Ahoj pratele a kamaradi, po delsi prestavce se opet hlasim z Aljasky, abych poreferoval o svem putovani a stavu expedice Aljaska 2008. Tentokrat se nebudu pokouset o dalsi slohovou praci a prevypravovat sve posledni zazitky, popisovat detailne vsechny medvedy a slepice, jak jsem cinil doposud, to si necham na doma. Pokusim se jen ve strucnosti shrnout sve posledni dojmy. Kdyz jsem v Denali travi... Read Full Entry

Photos are below

28th August 2008

Zdravim
Ahoj Honzo, gratuluju ke skvelemu vykonu (a hlavne k tomu ze jsi to prezil :-), ted uz si muzes rikat Zalesak. Svely ze se Ti povedlo pocasi. Mel bys napsat knihu, nebo alespon clanek do casopisu, mas talent. Ahoj, tesime se na Tebe.
28th August 2008

podekovani :o)
Ja dekuji tobe za to ze jsem mohla byt na Aljasce s tebou i kdyz jen srdcem. Dekuji rodicum za to ze mam nejlepsiho starsiho brachu na svete. Dohanis mi do oci slzy a ja to nemuzu nijak zastavit. Jsem moc stastna ze se ti tvuj sen o kterem mluvis od doby co jsme zacali myslet splnil. Stale jsi rikal ze se jednou na Aljasku odstehujes :o) Bylo Ti mene nez 15 let. Tenkrat jsem tomu ale nevenovala takovou pozornost. Dnes se na to koukam trochu jinak. Bylo by mi strasne kdyby si byl tak daleko. Jsem vdecna za internet a mobilni telefony, protoze clovek s tebou mohl byt v kontaktu prakticky kdykoliv, teda az na poslednich 14 dni kdy jsem skoro denne koukala na internet a vzdy kdyz jsem zjistila ze se tam nic noveho neobjevilo tak mi bylo smutno. Uzivej si tech poslednich nekolik dni a uz se na tebe straaaaaaaaasne moc tesime. Jinak nic nechci, jen to abych te uz mohla poradne obejmout ty muj dobrodruhu - cestovateli a turisto :o)

Tot: 0.193s; Tpl: 0.01s; cc: 8; qc: 54; dbt: 0.0634s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb