Tja dol od tukaj gor

Slovenia's flag
Europe » Slovenia » Upper Carniola » Ljubljana
February 1st 2008
Published: February 1st 2008

God loves us!God loves us!God loves us!

... or at least someone up there who got our airfare
Ladies and gents, ponovno pozdravljeni v oddaji Spet ne doma. Tokrat vas bomo popeljali nekam, kamor Ivina noga še ni stopila, nekam, kamor je Juri Muri odšel e zavnaj, nekam tja dol v A-A- uh? Avstralijo? - Afriko! Natančneje v Ugando, v Kabale, kjer domuje organizacija Edirisa (www.edirisa.org). Ta bo naslednje tri tedne moja razširjena druina. Toda kot se za začetke spodobi, se bomo še malo ustavili pri uvodu. Zakaj? Ker trenutno visim na Brniku (uporabiti ime Joe Pučnik v tej kombinaciji besed bi bilo neustrezno), zaradi nesebične pomoči moje sopotnice Mankice pa - jasna stvar! - visim na zastonj wirelessu na njen laptopu. No, prijazno osebje iz Adrije nas je ravnokar povabilo na zajtrk (seveda sem spaktirana z Murphyjem, ker sem ravnokar kupila nekaj za jest v djutiču!), tako da se za hip poslavljam in upam, da bo naslednje javljanje nekje z neke druge celine. Monosti so baje naslednje: ali zamudimo letalo v Amsterdamu in tam prespiva do jutri ali pa naju prešibajo prek Pariza in Heathrowa (joy oh joy) do Entebb, kamor prideva jutri zjutraj. V vsakem primeru: tole so najbr edina presenečenja, ki jih oboujem! Stay tuned.

Tot: 0.339s; Tpl: 0.011s; cc: 16; qc: 83; dbt: 0.1326s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb