42.den - madeira

Portugal's flag
Europe » Portugal » Madeira
April 22nd 2020
Published: April 22nd 2020

Silne ranajky vo forme omelety s cukinou a slaninou. Cili papricka nesmela chybat. Cele to posypane syrom, tak de luxe ranajky.

Rucne preprate ukoristene kratase a zvesenie oprateho pradla.

Zimna ciapka neako nezniesla pracku a je taka divna ale pohodicka.

Doobeda dopisane zapisky.

Spravena ryza a k nej krevety s cesnakom a rajcinovou omackou.

Poobede zacatie pozerania serialu mr.robot, ak to bude ok, mam vystarane do 27.4 kedy mi konci free amazon.

Este si postahujem diely bourna a jedneho shreka a este daky indicky film nech je sranda. Zalezi ako to bude vsetko velke.

Miesto v telefone uvolnim zmazanim map krajin, ktore boli v plane. Fotky po nahraty na dropbox priebezne mazem. Miriam sa stara o ich zalohovanie.

Po skonceni free amazonu, dam free cbs a neskor aj netflix. Obe su zatial na 30dni gratis.

Na veceru spravene rybie prsty co ostali po korejcoch.

Minul som olej, takze zajtra smer supermarket a mensi nakup.

Dnes sa tu upratovacka neukazala.

Potvrdil som refund tk, odpoved zatial neprisla.

Wizzair mi zrusil dalsi let, tentoraz z bari do prahy.

120perc kredit + kredit cca 5€ za minuly mesiac co sa mi nazbieral cez booking. Opat vsetko preinvestovane do dalsej letenky. Tentoraz budem mat aj spolupasaziera.

Cvicenie a pokracovanie serialu.

Dnes prakticky teda cely den v posteli. Cez den na dolnej a vecer hore, kde spavam.

Okupujem este dalsiu postel, kde mam vylozeni cely batoh.

Zajtra doobeda na cvicisko, nakup, kupa pohladnic a na vecer tlieskacia prechadzka.

Piatok rozmyslam, ze behnem do ponta do sol. Resp nie priamo ale kusok vyssie. Je tam levada nova resp levada do moinho, spojenim vznikne mensi loop.

Tot: 0.062s; Tpl: 0.01s; cc: 11; qc: 27; dbt: 0.0262s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb