36.den - madeira

Portugal's flag
Europe » Portugal » Madeira
April 16th 2020
Published: April 16th 2020

Ranajky opat vybavene vajickami, tentoraz aj s fazulou.

Ono sa ide dnes cvicit von, treba energiu resp neake tie podporne vetry ked budem potrebovat podvihnut.

Jasne, ze rano zas octavia aj s jej prijebanymi problemami co mavaju deti na zakladnej skole a ne dospeli ludze. Tak som jej len jednoslovne odpovedal a nakonec uz ignoracia. A to sa ta osoba javila ako rozumny clovek.

Klasicka trasa cez mesto, kde najskor bezdaci, potom taxikary, dochodci a ostatok.

Na sebe uz letne oblecenie, kratke tricko, kratase, slapky, uz len ta zmrzlina do ruky chyba.

Prichadzam na cvicisko pri lanovke co ide na monte.

Tu otec(?) A syn (?) Latinskoamerickeho povodu, opodial na kamennom kresle spal bezdak.

Obcas par bezcov a rychlochodzarov (resp len prechadzajucich sa ludi)

Davam si 10.min na bicykli, ziadna zataz (neda sa zvolit) len take volne slapnie. Nabuduce si musim nastavit budik, nech furt nekukam na mobil.

Slapem si, predomnou vyhlad na more, no idylka.

Z mojich cviciacich kolegov cvicil hlavne otec, syn sa len zaucal. Davali zvacsa brusne svalsto a nohy.

Po bicykli davam 5serii po 10 na dvojhrazde. Dve tycky vo vyske pasu.

Nasleduju nohy, tu uz sadam na stroj a zdviham nohy od kolena dole. No tu ziadna zataz a kedze mam slapky, odieraju sa mi nohy. Tento cvik uz robit nebudem nabuduce.

Nasleduje klasicka hrazda a vzhyby. Plan bol 5serii po 10 ale v prvej serii davam len 5 a kazdu seriu o jedno menej.

Posledny cvik, brucho. Skacem na stroj. Chrbat oprety o rovinku v stoje, ruky drzia rukojete, lakte sa opieraju konstrukcie. Zdviham natiahnute nohy. V pohode spravenych 5serii po 10.

Prichadza dalsi clovek a snim aj dazd. Takto to balim. Stravil som tu skoro hodinu i ked sa to nezdalo. Cvikov som moc nespravil ale na zaciatok stacilo. Zajtra pride dalsie kolo. Sa ale nesmim zabudnut rozcvicit. Ruky ma po zhyboch dost bolia.

Na ubytku spraveny obed/vecera. Ryza a sote s fazulou.

Ryzu mam iny typ, ta prva bola lepsia.

Po jedle na mna pada utlm. Ten zapricineny troma vecami, cviceni, nespavostou, bo najskor ma zobudilo buchanie kuchynskych dveri (jebli sikmaci nezaviraju ani nezhasinaju svetlo) a potom som rozmyslal nad picovinamy.

Po poobednajsej sieste pisanie denniku a jazyk.

Musim si kupit regulerny zosit, kde si budem zapisovat slovicka, cul to mam len v malom zapisnicku.

Vonku pekne slnecno, tak sup ho na klasicke tlieskanie rukami.

Dost bezcov veru a aj bezkyn.

Vojenska lod uz tu nekotvi.

Ako som sa blizil k cielu zacalo prsat, nastastie len prehanka.

Posedenie si v parku s vyhladom na katamari. Nieco spisane a neskor to poslane jednej osobe na ktorej mi dost zalezi.

Vzdy ked zaslo slnko, okamzite zima.

Na ubytku prave koncila upratovacka ale este mi stihla dat nit a ihlu. Zasity minibatuztek a diera na nohaviciach. Uvidime kolko to vydrzi. Inak vyzorovo na nohaviciach strasne. Tie hned oprate.

Co sa tyka oblecenia, tak tocim dve tricka, dvoje kratasy, jedny trenky, ponozky. Ine veci uz ani nepouzivam, obcas este mikinu. Samozrejme spaci ubor nepocitam.

Vecera rovnaka ako obed.

Cvicenie a dalsia cast serialu. Uz ma to nebavi. Zajtra kuknem este jednu cast a presedlam na nieco ine.

Zajtra bude den ako cez kopirak, teda ak nebude poobede prsat, co ma.

Tot: 0.615s; Tpl: 0.011s; cc: 7; qc: 41; dbt: 0.3709s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb