IvaG's Guestbook

17th October 2009

great job, really
really nice how you put everything together, very professional.A real journalist.Theres always more to discover in this simple but unique country. Thank you very much on behalf of Kelantan and Malaysia.You are always welcome to Kelantan and Malaysia . Make yourself home.
16th October 2009

I LOVE THESE GUYS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
16th October 2009

Pa sej nimam besed =))))))))))))) Feels like home!

hahahaha!!
PRIKAZEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15th October 2009

Za crknit!!!!!!!!
Aaa!! Kero dobesedno ludilo!!! Ej, we really DO need a property in Penang!!! Ampak PICOPEKI!!!!!! Pa stari iz templja!! Not to mention Alex!! Sam še encounter s Prijaznim Bajsom pa smo zmagali (no, ampak sej tudi do zdej nije glih loše!!)!!! Keep on rollin'!
15th October 2009

Ampak Penang - ampak VSE!!!
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (sej itak štekaš, kaj mislim s tem)
13th October 2009

Pa pandan! Pa snakefruit! In sapodile spet! Da ne bi o malezijski prijaznosti (je padel kak chest-touch pozdrav?) =) Ah. Ludilo

Hahahaha, rotiđinica!!!! Ćestitka!!

Zelve!
Ej, ne morem verjet! Zelve!!! Uresnicujes si moje zelje, hahaha =)))) Lucky lucky
From Blog: V vodi z zelvo
13th October 2009

ej skos drinki peezd. fajn ti je!
10th October 2009

Uf, spotaklna sm se že takoj ob sapodilo, tak da ostalega ti ne bi blo treba sploh napisat ;)
7th October 2009

type ENGLISH!
yes.. you invite ppl to read ur blog.. but everything is in 300 hairy bears slovenian language.. how the hell am i suppose to understand? all i see is ed... ed.... ed... hahahahahaha..
From Blog: I AM bacKL!
7th October 2009

hahaha
da si pm, d best pm slika!!!
6th October 2009

...
... No, ko se nekak k sebi spravim od tvojega današnjega bloga, pa še kej več napišem :) (no, poleg tega, da - naključij res ni :))
4th October 2009

!!!!!!!!!!!!!!!!
KITTY WAFFLES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa sm se že čist zasikerala pr uni sliki od japonk, kje hudiča je Hello Kitty & evo ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
From Blog: Best in town
3rd October 2009

rotiboy?
boy, this sounds great! ;) ali samo što nije - žal ga niti ja nism takrat sprobala. mater, res bom morala še it!! CS (in ed) res ruls: kdo bi ti sploh povedal za kaj takega? al pa odpeljal na open house?? legalize it!
2nd October 2009

spremi si štefa!!!!
Kaj drugega ti nej sploh rečem, ker tukej na drugem koncu sveta točim: - krokodilje solze, ker me ni zraven ob obujanju spominov & ustvarjanju novih; - sline v potokih, ker se mi res res res FUL pije teh tarik & kokosovo mleko & baše z vsem ostalim v netekočem agregatnem stanju. (oz. ne točim: - švica, ker je faking mrzlo!) Čestitka za vse tole! Edino, kar me tolaži, so tile tvoji sočni & nadrobni opisi, ki sicer zbujajo vse prej našteto, ali they're worth it :*
From Blog: I AM bacKL!
13th July 2009

ej, zakon slike & zakon zapisi! next time i'm coming with you!!!! tak da znaš
From Blog: Za konec

ampak šiša! :D
13th July 2009

hehe, očitno se praznih (=privat) plaž kr nekak ne moreš znebit ;)
13th July 2009

Lol, pol pa bom morala met pravo hacinendo, da bo šlo vse na moj backyard ;))) (ampak se ne branim, da ne bo pomote)
3rd March 2009

misls: staff only parking pa te zadeve ...
3rd March 2009

se ena "poljska": VIP people pa to ni res, cestitka nam!
1st March 2009

se kej druzga kot zmohtn, bi se lahko reklo :D ti pa najbrz tudi .... ali pac tudi ne? ;)
1st March 2009

jah, zmohtn se mata vidve tole.. ;)

Tot: 0.391s; Tpl: 0.005s; cc: 23; qc: 84; dbt: 0.1365s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb