Ko Tao. Ko nebesa.

Asia » Thailand » South-West Thailand » Ko Tao
January 26th 2007
Published: January 26th 2007

Ko TaoKo TaoKo Tao

he he he ... pri vas sneg, pri nas pa tole :)
Najprej povzetek poti: nocni trajekt - ob 6h zjutraj prispeli na otok - postopanje naokoli na lovu za bungalovom - uspesen ulov - zasidranje na plazi do popoldneva - nazaj do sobe - naokoli po nekih okoliskih vzpetinah in lovljenje soncnega zahoda - dilema, ali naj nabaviva bucket of some alcohol.
Zdaj pa dodatki.
Spet so naju nategnili, ampak tega itak ne mores vedeti. Trajekt ob 23h nama jej bil prodan kot bolj luksuzen (beri: s posteljami na tleh), cesar trajektic ob 24h naj ne bi imel. No, seveda jih je imel in tudi izpluli smo skoraj ob polnoci. To torej pomeni, da sva za brez veze placali 100b vec. Ampak ok - jebiga sad.
Na otoku je bilo pred pol osmo bolj malo stvari odprtih, pa tudi se pravi dan ni bil, tako da sva sobo dobili okoli 9h zjutraj. Potem pa na plazo, kjer je bilo spocetka prav rajsko, potem pa so navalili zahodnjaski turisti. Na momente je bilo kot na Hrvaskem: debele Svabice, glasni Anglezi in Avstralci (OK, teh je pri nasih juznih sosedih res bolj malo), itd. Pa seveda veliko, veliko zapuscenih psov, ki jih je tukaj itak kot Rusov.
Cene tu so v primerjavi z BKK

nije nam lose
dvojne, z drugimi mesti prej pa tudi trojne. Jebiga#2. Ne bova dolgo.
Moram poudariti, da se je Masa danes opogumila in jedla nek svinjsko pekoc riz z neko zelenjavo. Ne, ni bila tom yam soup, to naju se caka. Mogoce jutri.
Od kulinaricnih podvigov naj povem se to, da sem popoldne pila kavo iz vrecke. Tu so nasploh obsedeni s tem, da vso hrano dajejo v vrecke, tudi recimo flaso Coca Cole zlijejo v vrecko. Kava je bila super dobra in super poceni, sploh pa za te razmere.
Zdaj pa save the best for last. Tale otok je oh in sploh raj za potapljace, tako da se jih tu kar tare. In seveda ponujajo tecaje. Naj omenim, da so vode tu polne koral, ziveza, morskih psov in ostalih povodnih cudes. Francl: mislim, da bom sla jutri na en poldnevni tecaj, samo za en potop. S tem se mi bo izpolnila se ena dolgodolgoletna zelja. Pa se certifikat dobim, da imam opravljen zacetni tecaj. Stane pa 2000b.
Maja: komu ti ze dajes naslove mojga bloga?!?!?!? 😊 send me a private msg, pls. 😊 In pa cestitam za Nedelo! Sam da mi ne prevzames moje sluzbe. 😊 Povej Romani, da sem se
Ko TaoKo TaoKo Tao

Yeah baby, let's go for a ride
vedno v igri ... in da dobro delava kot tandem. 😊
Tako, zdaj pa probam uploadati nekaj slik. Upam, da uspe. internet tu je svinjsko drag - 4x drazji kot v BKK.

26th January 2007

slikce
Zdaj smo te videli v sliki in besedi. Kdaj bo pa se glas - v Gori, doli, naokoli? Lp, tvoja PR.
5th February 2007

ej a me je sploh kdo poslusu v soboto?

Tot: 0.039s; Tpl: 0.01s; cc: 9; qc: 22; dbt: 0.022s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb