Here we are!

Thailand's flag
Asia » Thailand » Central Thailand » Bangkok
July 4th 2007
Published: July 4th 2007

Po niemal 30h podrozy, 2 plastikowych posilkach, 8 filmach, absolutnie zerowej ilosci snu i ladowaniu zwienczonym obfitym pawiem w wykonanaiu zapasionej brytyjki wreszcie dotarlismy do Bangkoku. 'Arsehole of Asia', albo w jezyku miejscowych miasto anaiolow, ktore, jesla nawet tu sa, pokrywa tak gruba warstwa brudu, ze przestaja sie odrozniac na tle zniszczonych blokowisk, stajac sie przez to niedostrzegalne.

Bangkok wibruje. I to doslownie. Juz na 1szy rzut oka miasto az kipi od gestwiny nieznajomych zapachow, barw i zgielku ulicznych jarmarkow. Wyglada niemal dokladnie tak jak u Dannego Boyla w 'Niebianskiej Plazy' -moze tutaj jest troche bardziej plastyczne, wyraziste.

Pierwsze wrazenie? Inny swiat. Nie, wiecej- to raczej jakis rownolegly wszechswiat, gdzie wszystko rzadzi sie odrebnymi prawami, a kazda regula czy wytyczna staja sie pojeciem wzglednym. Byc moze moje odczucie spotegowane jest przemeczniem, moze dzieciecym podjaraniem. Jednka po niemal dwoch bezsenneych dobach moj mozg oscyluje gdzies pomiedzy zapomnianym blyszczykiem do ust Marty a chmura za oknem, do zludzenia przyminajaca Elvisa😉

O tak, malo bylo momentow, w ktorych Marty usta zlozylyby sie do snu, a moje uszy odetchnely z ulga😊) Te jej male, poniekad slynne momenty upojenia werbalnego, nazwalem po prostu monologami Mandaryny 😊 Wtajemniczeni beda wiedzieli o czym mowa😉 Nie ma na to jednak rady i to w skali ogolu! Mozg kobiety skonstrulowany jest przeciez wedlug schematu 'oko-komentarz- mysl- 'a ja myslalam, ze...''. Czyli najpierw wydobywa sie dzwiek, ktory nastepnie przedostaje sie do ucha , po czym zostaje przetworzony przez czasze😉

Tymczasem odbiegajac od tego jakze wdziecznego tematu (baba!😊, musze wspomniec , ze rozdziewiczanie miasta zwienczylismy dzis godzinnym masazem tajskim, z olejkami, ujami, mujami dzikimi wezami😉. ktory to wyslal nasze mozgi w okolice Wenus. Jest oczywiscie plan na powtorke z rozrywki, tym razem jednak w nieco bardziej egzotycznym wykonaniu...

4th July 2007

woooooow!
wiesz co, nie zgadzam sie co do wypowiedzi o babie :P pominmz jednak ten temat. zazdroszcze Wam strasznie! Jestem z Was dumna, ze sie odwazyliscie. W koncu cos innego. Czekam na dalesze wiesci od Was :) P.S Wtyczki do uszu izolujace dzwiek sa dobrym sposobem na Pania M.-wiem bo przezylam to jak z nia koczowlaam w butlinsie :) ***

Tot: 0.099s; Tpl: 0.009s; cc: 6; qc: 44; dbt: 0.0348s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb