63.den - kl (botanicka zahrada)

Malaysia's flag
Asia » Malaysia » Wilayah Persekutuan » Kuala Lumpur
April 14th 2019
Published: April 17th 2019

Na to, ze je toto party hostel to bolo v podzemi kludne. Ono vsetci boli hore a dole sa chodilo fakt len spat.

Dnesny plan tak ako vzdy botanicka zahrada a bambusovy domcek.

Laundry podla recepcnej na Jalan pudu, tu chceli 10rm/kg. No vedla kfc na rovnakej ulici som nasiel pracovnu.

Pranie 5 a susenie tiez 5rm. Oproti penangu je tato stara a treba si doniest prasok na pranie. Ziadna obsluha tu neni. V posledny den to tu teda otestujem.

Na ranajky klasicky u inda s pojazdnym stankom.

Rekonstrukcia nadchodu co spaja vlakovu stanicu kl a pasar seni uz pokrocila do finalnej fazy. Pekny moderny nadchod.

Chuj som sa vsak nevybral po nom ale siel som popri poste. Dojdem za nu a tam mrezove dvere zamknute.

Tak zas nazad a po zbytocnom zachadzani sa vynaram pri mesite negara.

Pokracujem dalej az do botanickej zahrady.

Dost ludi vonku, bo je nedela.

Pri komiksovom muzeu (to som este ani raz nevidel otvorene) zliezam dole k amfiku. Tu klasicky davam masaz chodidiel na kamienkoch.

Po masazi presun do bambusoveho domceka.

Tu dost zivo ako v celom parku.

Nechybali profi fotografovia co tu fotili na objednavku ludi.

Ludia v kl zrejme miluju fotenie a nasledne vystavovanie svojich fotiek.

Pri bambusovych domcekoch mali domaci oslavu narodenin.

Normalne si sem donisli stoli, stany a oslavovali. Medzi tym hrali i rozne hry. Jednalo sa o detsku oslavu, nesmel chybat saso.

Brat so sebou kitkat nebol dobry napad, sa mi to v tomto teple dobre roztieklo.

Po asi 4hod odpocinku nazad na ubytko.

V motylom parku kupujem pohladnice (0.7rm/ks lacnejsie som nikde neobjavil, na trhoch stoja od 1rm)

Jedlo u indov, kupa piva a lezanie v klime.

Ako kazde poobedie i cul sa spusta dazd, som to stihol len tak tak.

Ha, tak nakonec asi zmenim plan a poletim do ternate a nie ambon. Pelni lode su nahovno a rychlo lod medzi ambonom a bandou je momentalne zrusena (jasne, ze sa to moze hocikedy obnovit). Info mam z webu bluedivers na bande.

Na veceru opat k indom a opat kupa piv.

Pred ubytkom na lavicke zacatie pitie.

Postupne prichadzali i ostatny obyvatelia ubytka. Vytiahli sa kresla na cestu.

Domaci obdalec zacali pustat ohnostroj.

Okolo presla policajna hliadka ale nezastavili sa.

Osadenstvo je roznorode ale vsetko mlady lude pre mna.

Tentoraz som dal ako krajinu povodu srbsko a meno som si tez vymyslel.

Je to i tak jedno, ludia prichadzaju a odchadzaju velmi rychlo.

Niektory cestuju dlhodobo a popri tom pracuju (dobrovolnictvo, recepcia, ucenie ang), iny su tu len na kratkej dovolenke, dalsi si robia visa run (indonezia, thajsko, tam dlhodobo byvaju)

Jedna baba bola na taiwane a tiez je to pre nu top krajina.

Prichadzaju recepcny (niekedy je problem zistit kto je host a kto nie). Da sa tu ostat robit na recepcii ale neskumal som to. Inak recepcny tu nic skoro nerobi, prijme ludi, da info, uprace ale vacsinu casu sa zabava s hostami.

Takze na recepcii jedna pri sebe baba (uk lesba), potom dvaja svalnaci a jedna cirna huba.

Svalnaci aj s lesbu vonku zacali cvicit spolu s dvoma babami. Kliky, beh a podobne.

My sme vonku len popijali a kecali.

Novi ludia prichadzali aj po 22.00 a jeden z novych bola aj sibnuta alice z padangu. Jaka nahodicka.

Ako sa blizila pokrocilejsia hodina, ludia postupne odpadavali.

Svalnaci sa chvastali ako je lahke na hosteli ziskat babu do postele, takze ako recepcny mavaju aj bonusy.

Ono im musim dat za pravdu, na party hosteli chodia ludia na chlast, drogy a sex, no a samozrejme aj socializovanie sa.

To dokonale vystihla aj jedna totalne na mol finka, ktora sa zavesila hned na prveho chalana co bol po ruke. Nakonec ju jej kamoska zobrala do postele, bo ta baba fakt nic nevnimala, totalne mimo.

Do postele padam nieco po druhej hodine rannej.

2xroti, ind caj : 3.5rm
4xpohladnice (motyli park) : 2.8rm
Red horse, plechovka : 6rm
Ryza, ryba, zelenina, ladovy caj (tramcar) : 10.8rm
Mie goreng, caj (tramcar) : 5.9rm
3xred horse plechovka : 21rm

Tot: 0.796s; Tpl: 0.011s; cc: 5; qc: 45; dbt: 0.5549s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb