SHANGHAI FIRST IMPRESSIONS - YuYuan Garden, Pudong and SWFC tower

Asia » China » Shanghai » Pudong
May 16th 2010
Published: May 16th 2010

Evo nas na kitajskem! Po pritanku nas jetakoj doletela vonja s sper hitrim Maglevom in dobesedno 300na uro smo oddrvele v center do svojih hotelv, ki so vsem izpolnili pričakovanja. Vlakec je superca, sicer nismo šli do konca hitr, ma ko se nagne je res dober filing in ni ti slabo, kot pri našem domačem pendolinu =) Ne boste verjel, sam na poti proti Shanghaiu tale vlakec šibne tudi mimo pra... Read Full Entry

Photos are below

16th May 2010

AAAAAAAaaaaaaaaaaaa
Kako lepooooooooo! ZAKON slika... (no, tud vse slikce nazaj in naprej niso slabe... :) ) Uzivite na polno! M.
16th May 2010

Mmmmm jasmin!
17th May 2010

I thought you might speak English because there was some English on your photo labels. I couldn't read your post but I wanted to say that I enjoyed your photos! Continued fun on your travels! Heather :) dirty-hippies.blogspot.com

tri deve
Verjamem, da je polno vtisov za vami, da pa pride kak uvav pa seveda vemo. lp fj

VSE NAJBOLJSE!!
Oj! Midve se z Majo sprasujeve, kdaj ste sli gor? V soboto? Vsekakor ti zelimo vsi, ki te poznamo, VSE NAJBOJLJSE za rojstni dan in vsem vam srecno in doziveto potovanje! LP,v

=)
...mostly I would write in english....although sometimes...it's just a mothertounge day =)

prnesem? ;)
17th May 2010

Ja Franci, danes je bilo teh UVAUV-ov veliko!
18th May 2010

LEPO
Ksenja, thx za nore fotke in reporte, prav super je prebrat tvoje pisanje. In vse najboljše. Uživaj! Tle je itak v glavnem dež, tko da ni panike, če tudi tam sončni žarki niso še prebili megle :). Ko prideš nazaj bo pa sigurno sonček. Take care.
19th May 2010

LEPO
=) tenks! ...Šmarka v pondelk popoldan? ...bi mi pršla rekreacija prav! ;)

Tot: 0.04s; Tpl: 0.011s; cc: 8; qc: 21; dbt: 0.0203s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb