300.den - liege

Belgium's flag
Europe » Belgium » Brussels-Capital Region
November 24th 2018
Published: November 24th 2018

Bohuzial predpoved sa naplnila a vonku prska.

Opat riadne bufetove ranajky, z nich si odnasam 2mandarinky a 2male jablka.

Jedalen plna erazmakov.

Do 11.30 len lezanie na posteli.

Sa ozvala tw z chorvatska. Uplne, ze pre mna nepodstatna sprava ale pre nu velmi dolezita. Rano si uzila vo svojich skoro 25rokoch svoj prvy sex a cul je zmatena, bo na tw nemaju ziadnu sexualnu vychovu. Proste zaostali sikmaci pre kerych je sex uz normalna pusa 😊

Nuz ale je cela vyplasena ci nebude tehotna. Mi opisala cely postup a aj to co bolo potom. 2x ho do nej strcil (jasne, ze bez ochrany, sak jebla sikmacka), potom ju to dost bolelo (sikmacka mala picka) tak sa kukala na nho 5min jak si to pred nu robi. A potom, ze po takychto spravach nechlastaj.

No a vrchol bol ked sa mi este ozvala sing s keru mam od nedele do stredy stretko v rige. V londyne stretla svoju studentku (19 sikmacka bi), kera je do nej zamilovana (podla fotky extra trieda)

Tak sa vodili po ulici za ruky, v metre sa bozkavali. Tak hned jej pisem ci ju bozkavala aj na pussy, ne. Tak hned teda pussy je rezerovana pre mna. No moc nenamietala, som teda zvedavy ako to dopadne.

Pici, s takymito ludmi sa veru na cestach stretavam.

Na izbe bol este marocan narodeny a vacsinu casu straveny v belgicku. Ale podla seba je marocan. Inak fajn chlap.

Ma 5 zien, no teraz uz neni lahke mat v maroku viac zien. Bo aby mohol byt oficialne zenaty s viac zenami potrebuje suhlas manzelky a tie uz s tym nesuhlasia bo sa opicia po europankach. V minulosti zena nemala co do toho kecat, tak si chlap zobral za zenu tolko zien kolko vladal.

Bol trochu rozcarovany, ze europania tymto mnohomanzelstvom opovrhuju a pritom sami maju rozne bokovky. Inak mal aj trochu pravdu.

Este mi vysvetlil preco sa tvoria v liege stale zapchy. Takto protestuju domaci proti miestnym sefom, ktory nehorazne za posledne 3 roky zdvihli dane a rozne poplatky. Momentalne je liege velmi drahe mesto, co pred par rokmi nebolo.

Na presun vzdy odporuca vlaky, tam su neni mozne zapchy, inak vo vsetkych vacsich mestach su zapachy na dennom poriadku.

Zajtra mi odporucil najvacsi trh v belgicku na ulici quai sur meuese.

Nuz vonku teda trochu poprcha, parkujem v neakom obchodaku za riekou.

Tam az dve lavicky na sedenie.

Na jednom konci ja co jem mandarinky, na druhom bubak, kery zebral penaze az ho poslala kade lahsi sbska. A aj to sa kokot zebracky este rozculoval co si to dovoluju. No a strede sedela handrova hlava s uplne bohovskymi ocami.

Po pauze nazad do ulic ale nemalo vyznam sa vzdalovat daleko od ubytka bo raz prsalo raz nie

Nachadzam dalsi obchodak mediacite.

Tu kopa ludi, mikulas s … nie s certom ale s neakym sluhom. Fakt ten cernoch bol obleceny ako sluha v davnych casoch.

Rozdavali detom cukriky.

V obchodaku testujem wafle co ponukala hosteska, ta hned na mna po fra, krutim hlavou, tak ang, opat krutim hlavou, tak to vzdava. Chcel som len free vzorku a nie prednasku o produkte.

Kupujem bagetu.

Ta zjedena na lavicke, v tomto obchodaku boli na kazdom kroku.

Nesmeli chybat ani skurveny zebraci co nacahuju len ruky a ked im dlho nikto nic neda este sa rozculuju, skurvena chamrad. Fakt takychto agresivnych zebrakov som este nikde nezazil.

Cestou som bol este svedkom pokusu o neaky detsky pochod.

Auto s reprakmi, za nimi deti a studentky co tancovali podla dirigenta, dalej nasledovala lod tahana traktorom z ktorej deti rozhadzovali cokoladove dukaty, potom koc s mikulasom a nakonec tri velke postavy.

Vsetko by bolo fajn keby ti ludia v tom pochode mali z toho srandu ale vsetci boli stenuty a sledovali dirigenta, zadne usmevy nic. Uplne jak nasilu akcia.

Na nu dohliadali policajto v reflexnyx oranzovych vestach, niektory mali aj samopali. No mozem drbat celu takuto krajinu, uz len zajtra a hajde prec. Sice este sa sem vratim na 4.5dna ale to budem asi stale ozraly.

Heh nakonec budem mat cs aj v belgicku, v gente. Jednu babu co byva s 2 spolubyvajucimi (v ang nevim urcit ci zeny abo muzy). Len v pondelok budem muset vypadnut uz o 7.30. To nevadi, mozno zajdem aj so brug a odtial priamo na letisko a finito, cesta skoncila.

Inak cul jak som znechuteny z europy (hlavne teda belgicko) uplne, ze rozmyslam, ak naskoci fajn cena do azie idem tam.

Na ubytku spanie, pisanie denniku.

Na vecer prichadza na izbu dalsi obyvatel.

Ja idem najst nieco pod zub.

Za carefurom som videl pizzu.

No najskor v carefoure kupujem 2piva (povodne som chcel 6 ale rano skoro vstavam).

V pizzerii Mega Buzz Pizza po podlahe prebehla mys. Neskor dosli taliani, ti ukazovali na moje piva, kukali do vitriny kde predavali napoje. Tak im vravim carefour. To pochopili.

Pizza zjedena pred recepciou, vedla je hned vycap.

Od prosuta to malo velmi daleko. Zlate chorvatsko a slovinsko.

Erazmaci sa chystali vyrazit do ulic. Mi to doslo fakt divne, tlupa 15ludi ide do ulic jak skolsky zajazd. Temy fakt od veci, kto akymi jazykmi hovori a blbosti, zadna sranda.

Dve piva mi dako stupli do hlavy, to asi, ze som obmedzil jedlo.

Inak ked som bol v celje vazil som uz 83kg (v azii 80kg) a naposledy v lublane az 89kg ale to sa mi nezda aby som za 1.5tyzdna pribral 6kg.

Chcel som kupit flibico bus z namuru priamo na letisko ale zastavku maju v uplnej prdeli mimo mesto, tak pojdem kombi vlak, bus.

Seredani zistili, ze cez vikend ponukaju belgicke zeleznice zlavu na cestovanie 50percent. No plati to len pri spiatocnej ceste, co sa mna netyka.

Jo a vcera mi booking poslal neake prachy za moj dvojity referal ale nemam sajnu za aky, bo v tom mam chaos.

Este ma sere, ze som nezohnal listok na dnesny futbal. Uplny trotel som, ze som to nechaval na poslednu chvilu.

Bageta : 2.49€ (karta)
2xpivo : 2.6€ (karta)
Pizza prosuto 26cm : 6.5€

29th November 2018

Mikuláš
Raz mi jeden holanďan rozprával o ich Mikulášovi - v Belgicku je to asi podobné - tam je Mikuláš veľký pán, ten len sedí v sánkach, kontroluje vo svojej veľkej knihe ktoré deti poslúchali a čo dostanú. Darčeky komínom alebo oknom roznášaju jeho sluhovia, niekedy má aj 4 sluhov, už si nepamätám ich meno v originály, ale v preklade je to doslova Čierny Peter.... Podľa tradície to majú byť Maurovia z Afriky, len v poslednej dobe niektorí ľudia fňukajú že je to rasistické, tak tvrdia že sú čierni preto, lebo musia loziť cez komíny. A neposlušné deti tam nestrašia tak že dostanú uhlie, ale že ich hentí čierni rovno zoberú vo vreci do Afriky :D Tak sa asi holandské deti viac boja, a chcú ukázať že sú dobré, tak pre Mikuláša a partiu nachystajú ešte viac občerstvenia ako v Amerike , nechávajú na stolíku čokoládu, koláčiky, pomaranče, mandarínky ... :D

Tot: 0.99s; Tpl: 0.013s; cc: 15; qc: 47; dbt: 0.6257s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb