43 diena. ilgapirščiai

Argentina's flag
South America » Argentina » Buenos Aires
January 10th 2013
Published: January 10th 2013

Taigi nuo šiandien planuoju apsistoti pas vieną couchsurferį vardu Flavio. Iš ryto susikraunu visus daigtus, papusryčiauju ir žygiuoji iki metro. Metro pilnas žmonių, net nėra kur patogiai įsikibti, tad bandau laikytis už lubų. Išlipęs iš metro iškart pajaučiu, kad kišenė kurioje buvo piniginė tuščia. Piniginė buvo labai maža ir įdėta į kišenę iš kurios tikrai labai nepatogu išimti ką nors, tad greičiausiai vagis matė kaip pirkau metro bilietą ir žinojo, kur įsidėjau piniginę. Dar pagalvoju, kad galbūt net ir jaučiau kaip iš kišenės ištraukė piniginę, bet tuo metu tiesiog pamaniau, kad žmonės stumdosi ir tiek. Gerai tik tai, kad piniginėje buvo tik pinigai, jokių dokumentų, tad nuostolis apie 100 eurų. Nuotaika iš ryto sugadinta, bet toks jau tas didelių miestų gyvenimas, visur pilna kišenvagių. Sutartu laiku atvažiuoju nurodytu adresu, kur manęs jau turėtų laukti. Laiptinės durys uždarytos, tad bandau skambinti į butą, niekas neatsako. Vakar nusipirkta sim kortelė, kažkodėl neveikia, tad negaliu paskambinti ir numerių kurį Flavio man paliko. Prie durų paspaudžiu kažkokį mygtuką, atsiliepia moteris, bet ji kalba tik ispaniškai. Šiaip ne taip paaiškinu, kad aš čia laukiu Flavio, tada jai padiktuoju Flavio numerį ir moteris jam paskambina. Sako jis namie bus už 15 min. Nelabai maloni pažinties pradžia. Už 15 min. pasirodo Flavio visiškai nekreipdamas dėmesio į tai, kad aš apie 40 min jo laukiu. Flavio 27 metai, jis dirba namie, montuoja televizijos laidas. Atrodo labai atsipalaidavęs bet paprastas, neslepia, kad vienas iš jo pomėgių rūkyti žolę. Vakare Flavio su draugais važiuoja žaisti futbolo, aš važiuoju kartu, bet tik pažiūrėti. Po futbolo kartu pakrante einam iki traukinių stoties, iš ten Flavio važiuoja namo, o aš einu į CS susitikimą. Susitikime daug įvairių žmonių, draugiška kompanija. Pasėdim bare, vėliau visi nutaria eiti į klubą, aš tam didelio entuziazmo neturiu, bet vistiek prisijungiu prie visos kompanijos. Klubas pilnas žmonių, bet nesu aš labai didelis klubų gerbėjas, tad ilgai neužsibūnu ir grįžtu namo miegot.

Tot: 0.118s; Tpl: 0.011s; cc: 7; qc: 54; dbt: 0.0902s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb