41-42 diena. Buenos Aires.

Argentina's flag
South America » Argentina » Buenos Aires
January 10th 2013
Published: January 10th 2013

Taigi šiandien išėjau apžiūrėti miesto. Savaitgalis, tad turistų gatvėse kartais atrodo daugiau nei vietinių žmonių. Dieną praleidau vaikštinėdamas po miestą ir apžiūrinėdamas žemėlapyje pažymėtu įdomius turistinius objektus. O tų objektų pilnas miestas, bent jau centrinė miesto dalis kuri labai didelė, tad per dieną turbūt nuėjau bent 25 km. Transportas čia tikrai nebrangus, ko tikrai negalima pasakyti apie visa kita. Bet vaikštinėti man patinka, tad dieną tikrai gerai praleidau. Buenos AIres tai tango sostinė, tad nieko keisto, kad bent jau turistinėse gatvėse pilna gyvai grojančių tango muzikatų, bei šokančių šokėjų. Nors nesu didelis tango muzikos gerbėjas, bet turiu pripažinti, kad gatvėje skambanti gyva muzika tikrai mane sužavėjo. Dar šiandien turėjau tikslą parke susitikti su keliais CS (couchsurfing) nariais kurie planavo susitikimą parke, visą informaciją apie susitikimą radau CS puslapyje prie renginių, tad nuvažiavau su metro į nurodytą vietą. Šiek tiek užtrukau ieškodamas tikslios susitikimo vietos, o kai ją atradau, ten jau nieko nebuvo. Bet perdaug nenusimęs nutariau eiti atgal link centro. Pakeliui užėjau į modernaus meno galeriją kuri tikrai patiko. Šiaip vaištinėti Buenos Airių gatvėmis tikrai smagu, nes visur pilna jaukių ir originalių parduotuvėlių, kavinių parkų, didingų pastatų. Pavakarę prisivaikščiojęs grįžau į hostelį ir netrukus nuėjau miegot. Bet pamiegojau porą valandų ir į kambarį atėjo visa vakarykštė kompanija su kuria praleidom vakarą, išvertė mane iš lovos ir teko eiti į miestą vakarot. Iš miesto vėl grįžau tik apie 5 ryto.

Kitą dieną ilgiau pamiegojau ir nieko doro per visą dieną taip ir nenuveikiau, tik buvau išėjęs trumpam pasivaikščioti, paragavau vietinio greito maisto kuris šiaip jau nieko labai neišsiskiria. Vakare hostelyje susirinko daug nematytų žmonių, tad susipažinau su jais. Vakare kai jau ruošiausi eiti miegot, į hostelį atėjo tango mokytojas ir pravedė tango pamoką. Menkas iš manęs šokėjas, bet visai smagu buvo pasimokinti tango. Tik, kad ir keip bebūtų keista merginų pamokoj šį kart buvo mažiau nei vaikinų.

Tot: 0.153s; Tpl: 0.018s; cc: 10; qc: 60; dbt: 0.0965s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb