Suhrn 3/4 - Ubytovanie

Published: July 13th 2013

CINA

Peking

adresa - couchsurfing

vybavenie - jednoizbovy byt s kuchynou,kupelkou (len sprchovy kut) + normal zachod,spal som na zemi, podomnou deka a paplon,tepla voda,ranajky,vecera (raz som platil ja,raz moj hostitel)

hodnotenie - ubytko fakt len na prespatie, fajn kludna lokalita pri metre (10.min pesi), genialny couchsurfer,fakt takehoto fajnoveho cloveka som este nestretol

Xian

adresa - couchsurfing

vybavenie - 3-izbovovy byt s kuchynkou,velkou kupelnou + normal zachod,spal som na zemi,podomnou iba tenka karimatka,tepla voda

hodnotenie - ubytko fajn, kludna strazena lokalita i ked dost mimo mesta,bus zastavka 10.min pesi, couchsurferka najskor velmi fajn ale po prichode kazachov sa zmenila a brala nas asi len ako nutne zlo,zrejme sa nasrala ked sme jej slusne povedali svoj nazor o propagandistickych televiznych spravach

Mt.Hua Shan

nazov - horska chata

adresa - niekde pri strednom vrchole,ak sa ide po tur.cesticke je to po pravej strane

vybavenie - dorm,v mojej miestnosti boli 3 dvojposchodove postele,cez nu sa islo do dalsej kde boli 3 postele

hodnotenie - naozaj len na jednu noc,vnutri neuveritelne vlhko,plesen,tma,chladno

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 80 rmb

Guilin

adresa - couchsurfing

vybavenie - 2-izbovovy byt s kuchynkou,kupelnou + turecky zachod,spal som na dvojposteli ale bola kratka,tak som musel spat skriza

hodnotenie - ubytko fajn, kludna lokalita,bus zastavka 5.min pesi, couchsurfer v pohode,nechal ma sameho v byte,on byval v inom

Yangshuo

nazov - Charming Inn

adresa - 24 Guihua Rd.,West street

vybavenie - dorm na prizemy ,2 poschodove postele,kupelna + normalny zachod na izbe,tepla voda po 10.min odpustenia, pozicovna bicyklov (20rmb/den),pranie (20rmb/1kg), free net (2pc), facebook odblokovany ale neskusal som kedze som este nemal, lobby ziadne

hodnotenie - ubytko fajn,v kludnej ulicke, na izbe sme boli dvaja,kupelka fajn,recepcny v pohode,spaval na recepcii, vyprate veci v pohode ale treba si ich dat oprat v meste,je to lacnejsie

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 40 rmb

Nanning

nazov - Lotuslandhostel

adresa - 64 Shanghai rd.

vybavenie - dorm na poschodi s klimou,2 poschodove postele,kupelna a zachod na prizemi, tepla voda, free net (2pc) ,fajn lobby, vybavuju zdarma viza do vietnamu

hodnotenie - ubytko fajn,recepcne v pohode, kludna lokalita blizko bus stanice do hanoia, na mini izbe sme boli traja, nevyhoda,ze na prizemi boli kupelky a zachody a mohli sa sem za poplatok chodit sprchovat aj ludia z ulice (ale ti to asi nevyuzivaju), vybavenie bezplatnych vietnamskych viz (380 rmb za 3 dni),fajnove lobby kde som mal stastie na fajn ludi

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 55 rmb

VIETNAM

Hanoi

nazov - Viet Fun Hotel

adresa - 38 Ngo Huyen street

vybavenie - izba na druhom poschodi s klimou,dvojpostel,tv,chladnicka, kupelna + normalny zachod,tepla voda,free net (4pc),tour halong bay 420kD/den (stredna lod),minibus do ninh binh (105kD)

hodnotenie - ubytko fajn,obaja recepcni v pohode, dost rusna lokalita (blizko Huan Kiem jazera) ale na izbe klud,slabsi prud vody v sprche,tour na halong bay bola v pohode,teda az na navrat domov ked som sa dostal az do tretieho minibusu (ale zas kopa srandy so soferom), minibus do ninh binh v pohode az na debilneho sprievodcu co ma osmekol na vstupe do jedneho chramu

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 200kD

Ninh Binh

nazov - New Queen Mini Hotel

adresa - No6 - 256 road - Ngo Gia Tu st. (kusok v smere od zel.stanice po lavej strane)

vybavenie - dorm dost vysoko s fanom (vetrak),tusim 8 posteli (neni som si uz isty),sprcha s teplou vodou na prizemi,normalny zachod hned vedla dormu,pozicovna motoriek (120kD auto resp za 5 a 6 usd,bral som drahsiu bo som nerozmyslal),free net

hodnotenie - ubytko fajn,len strasne teplo,fan moc nefungoval,na izbe som bol s jednym clovekom,nevyhoda, sprcha az na prizemi,v pc maju virus,ktory som samozrejme chytil

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 60kD

Hue

nazov - Ngoc Hung Hotel

adresa - 46 chu van an st

vybavenie - izba najskor na tretom potom na druhom poschodi jedna dvojpostel + jedna postel, klima, kupelka s vanou + normalny zachod,tv, chladnicka, tepla voda, free net,free wifi, bus do hoi an (80kD),ostatne tour mali drahe

hodnotenie - ubytko fajn,nevyhoda bola,ze mi vzdy vypali klimu ked som opustil izbu (ovladali to z recepcie),na tretom poschodi slabsi prud vody,na druhom ok,pc s netom vacsinou obsadene recepcnou,pri odchode mi zle vyratali ucet,potom to opravili,radsej neodporucam,zle vyratany ucet isto nebola nahoda a mali najhorsi kurz dolar vs dong

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 8 USD (v denniku je urcite uvedena zla vysledna cena)

Hoi An

nazov - Hoi Pho

adresa - 627 (04 old) Hai Ba Trubg st

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel + jednopostel,klima, kupelka + normalne wc,tepla voda,tour do MY Son predrazene

hodnotenie - nic moc,keby nesharnem izbu neostavam tu,okolo izby velke okna,zastrete zavesmy,takze z ulice prenikalo svetlo a hluk (v ramci normy ale ak by tam bola stena isto menej)

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - share s cechom 155kD inak 12USD

nazov - Nhat Huy Hoang hotel

adresa - 58 Ba Trieu st

vybavenie - izba na druhom poschodi, dvojpostel,fan,kupelka + normalne wc,bez okna,free net

hodnotenie - nic moc,na izbe som mal mravcov,recepcna neochotna

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 168kD

Dalat

nazov - Thao Nguyen Hotel

adresa - 114 Bis Lo B.10 - Duong 3/2, P.5

vybavenie - izba na poschodi ,dvojpostel ,kupelka + normalne wc,tepla voda, balkon do ulice, chladnicka ,tv ,free wifi

hodnotenie - fajnova velka izba,akurat chyba bola,ze balkon bol orientovany do rusnej ulice, odtok v sprche bol upchaty, recepcny nevedeli anglicky ale vzdy dakoho zavolali,pri plateny mi chceli zvysit cenu ale neuspeli

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 125kD

Saigon

adresa - couchsurfing

vybavenie - jednoizbova kopka,dvojpostel, studena sprcha, normalne wc

hodnotenie - spal som s couchsurferom v jednej posteli,nadranom ma zacal obchytkavat,tak rychlo zbalenie a pome ho kade lahsie. Keby posluchnem instinkt tak sa nic taketo nestane a idem od neho hned ako som zbadal tu kopku,no ale komu neni rady. Ale aspon je o com rozpravat 😊

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - free

nazov - ? (na prizemy vacsia cestovka v ruzovych farbach,na severnej strane ulice cca 200m od vychodneho konca bui vien)

adresa - bui vien

vybavenie - izba na poschodi ,dvojpostel, fan ,kupelka + normalne wc,tepla voda,tv,free net,lapac na hmyz (male zvieratko)

hodnotenie - ok izba,bez okna,velmi ochotne recepcne/pracovnicky cestovky

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 168kD

LAOS

Pakse

nazov - Noknoi Guesthouse

adresa - Ban Phabath, road no.13

vybavenie - izba na prizemi v kludnom prostredi,dvojpostel, fan, kupelka + normalne wc,tepla voda

hodnotenie - ok izba,recepcna moc anglicky nevedela

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 50kk

nazov - Sabaidy 2

adresa - Thanon 24

vybavenie - dorm na prizemi v kludnom prostredi,v dorme sa mi zda 6 posteli, fan, kupelka + normalne wc mimo izby,tepla voda,tour,prenajom motoriek,bus listky (sleeper do vientiane 170kk)

hodnotenie - dorm ok,sprchy fajn,recepcny velmi dobry,vonku sa da sediet pod pristreskom a klebetit,mal som stastie na fajn ludi v ubytku

Don Det

adresa - vychodna hlavna cesta

vybavenie - bungalow nad vodou,dvojpostel,fan,moskytiera,kupelka (voda zrejme z rieky) + normalne wc cez cestu

hodnotenie - bungalow fajn,len rano dost rusno,bo po vychodnej strane plavaju stale lodky do pristavu resp na dalsi ostrov,na zapade isto klud ale isto aj omoc teplejsie kedze vacsinu casu tam prazi slnko ale to je zas vynahradene neskutocnymi zapadmi slnka

Tad Lo

nazov - Samly Guesthouse

adresa - bungalovy napravo za restikou mamapaps homestay

vybavenie - bungalow ,dvojpostel,fan,moskytiera,kupelka + normalne wc v zvlast budke,uschovna motorky

hodnotenie - bungalow fajn,kludne miesto,vodopady blizko,fajn majitel

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 25kk

Vang Vieng

nazov - Simn GH

adresa - paralelne 2 ulicka na juh od kangmuong st

vybavenie - izba na poschodi ,dvojpostel,fan,kupelka + normalne wc,tepla voda,free net,free wifi

hodnotenie - v kupelke trocha smrdelo,dost hlucna izba,drahe jedlo v restike,recepcny nic moc

Phonsavan

nazov - ? zltomodra tabula,na modrej je napisane intrenet cafe

adresa - na hlavnej ceste oproti lao banke

vybavenie - izba na poschodi ,dvojpostel,fan,kupelka + normalne wc,tepla voda

hodnotenie - elektrika isla len od urciteho casu,izba nic moc,recepcna nevedela dobre ang,GH bol na predaj,tak mozno uz ani neexistuje

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 40kk

Vientiane

nazov - Santisouk guesthouse

adresa - rue nokeokoummane

vybavenie - izba na poschodi ,dvojpostel + jednopostel,fan,kupelka + normalne wc mimo izby,tepla voda

hodnotenie - velka izba,hluk z ulice (za rohom podium a extra hlasna hudba),v noci zistene,ze su tu plostice,neodporucam

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 60kk

THAJSKO

Bangkok

nazov - Central guesthouse

adresa - druha ulicka vpravo za burger kingom na tanao rd. smerom na sever (tam uz je vidiet znacenie)

vybavenie - izba na prizemi ,jednopostel,fan,kupelka + turecke wc mimo izbu,studena(vlazna) voda,free net, free wifi

hodnotenie - uplne mala izbietka,sem tam plesniva stena,inak v kludnom prostredi s fajn recepcnym a fajn osadenstvom (furt tam boli ti isty aj zhruba po mesiaci),lobby fajn,

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 140b

nazov - Sweetty guesthouse

adresa - damnoen klang nueva (oproti poste co je v ulicke za burger kingom)

vybavenie - izba na poschodi ,jednopostel,fan,kupelka + normalne wc mimo izbu,studena(vlazna) voda, free wifi,lobby slabe

hodnotenie - totalna kutica bez okien,v izbe len postel a inse nic,nebol priestor,inak kludne prostredie, fajn napisy po stenach v izbe,kupelke (pred vami sa tu sprchovali kurvy a umyvali si tu svoje vaginy a pod.hlasky),brat len cisto na prespanie,zdrzovat sa tu moc neda

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 140b

Chiang Mai

nazov - Ginny place GH

adresa - 114 ratchapakinai rd

vybavenie - izba na poschodii ,jednopostel,fan,kupelka + normalne wc mimo izbu,free wifi, restika,druha izba na 2poschodi,dvojpostel, fan, kupelka + normalne wc mimo izbu,neda sa tu parkovat motorka (da sa za ubytkom na strazenom parkovisku gratis)

hodnotenie - fajn izba,i ked bola do ulice relativne klud,recepcny/majitel? fajn,odporucam

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 100b (jednopostel), 150b (dvojpostel)

Pai

nazov - Darling view point resort pai

adresa - 120 Moo 1 T.Maehee a.Pai Maehongson

web - http://darlingthailand.siam2web.com/

vybavenie - bungalow (dorm) pre 6 ludi,fan,kupelka + normalny zachod,umiestnene dalej od recepcie a od izieb,fajn klud, izba,fan,dvojpostel,share kupelka + normalny zachod

hodnotenie - fajn kludna lokalita,nevyhoda,ze je to trochu viac od ruky (15min pesi z mesta),prvy krat som spal v dorme,najskor s clovekom ten tu bol len noc,takze ostatne dni som to mal sam pre seba,vlastna kupelna,super kludna terasa,druhy krat som uz spal v izbe nad recepciou,tu boli este asi 4 izby tak moc kludne to tu nebolo,hlavne,ked steny boli z tenkeho dreva,vsetko sa dost ozivalo

Mae Hong Son

nazov - Niran GH

adresa - pracha chon uthit

vybavenie - izba na prizemi,share sprcha + turecke wc

hodnotenie - izba sa dala neako zniest ale do sprchy som sa neodvazil,v noci dost hlucne (susedia a ich hlasna tv)

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 100b

Mae Sariang

nazov - Mae Sariang GH

adresa - na ulici pri rieke zlty dom na krizovatke

vybavenie - izba na prizemi,share sprcha + turecke wc

hodnotenie - na prespatie stacilo ale do sprchy som sa ani tentokrat neodvazil,recepcna nevie anglicky,dost hlucne miesto (akurat zas nieco thajci oslavovali)

Sukhothai

nazov - Gardenhouse

adresa - 11/1 Pravejnakorn rd

web - http://www.thegardenhouse.webs.com/

vybavenie - izba na poschodi,dve jednopostele,share kupela + normalny wc,lobby,restika,net za poplatok,free wifi

hodnotenie - fajn kludne ubytko ale neprijemna recepcna

Lopburi

nazov - Nett Hotel

adresa - 17/1-2 radchadumnoen road

vybavenie - izba na 4 poschodi,dvojpostel,fan,kupelka + normalne wc,free wifi (ale signal dojde len na druhe poschodie)

hodnotenie - ok ubytko ale drahe

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 200b

Kanchanaburi

nazov - Jolly Frog Backpackers

adresa - Soi China, Mae Nam Kwai rd

vybavenie - bungalow na vode,dvojpostel,fan,share sprcha + normalne wc?, restika(lacna), laundry (20b/1kg),fajn miesto na oddych pod palmami so sietami a lehatkami

hodnotenie - sprcha nic moc,bungalow je rozdeleny na dve casti,takze mate suseda,v noci hmyz na verande,fajnova,lacna ale pomala restika,paradne miesto na relax pod palmami,nevyhoda,ze elektrika funguje na karty,takze neni mozne mat pusteny fan ak ste neni na ubytku (karta je spolu s klucom od izby,kluc sa da dat dole takze nevyhoda neni),odporucam

Ko Chang (Ranong)

nazov - Sunset Bungalow

adresa - druhe ubytko na velkej plazi

vybavenie - bungalow,dvojpostel,moskytiera,studena sprcha + turecke wc,draha restika

hodnotenie - fajn bungalow cca 200m od plazi,fajn recepcny/majitelia

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 200b

Koh Phangan

nazov - Coral Bay Bungalow

adresa - pri plazi Haad Khom, 47/1 Moo. 7 Haad Khom

vybavenie - bungalow na skale s vyhladom na more,dvojpostel,fan,moskytiera,share sprcha + normalne wc,restika

hodnotenie - fajn ubytko,blizko plaze,stacilo zojst len z kopca,nevyhoda restika nebola plne funkcna (sezona este len zacinala),sprcha bola az v restike

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 250b

Hat Yai

nazov - Cathay guesthouse

adresa - 93/1 Niphat U Thit 2 rd

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel,fan,kupelka + turecky zachod,cestovka (minivan na penang 300b)

hodnotenie - najhorsie ubytko v pomere cena/vykon,strasna kupelka,proste neodporucam,teda neodporucam ani toto mesto

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 240b

Ayutthaya

nazov - BJ guesthouse

adresa - ?

vybavenie - izba na poschodi/prizemi,dvojpostel,fan,share kupelka + normalny/turecky zachod

hodnotenie - fajn ubytko na prespatie,fajn domaci,kludne prostredie

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 180b na prizemi velka izba - 160b na poschodi mala izba

NP Khao Yai

nazov - kemp Kemp Pha Klua Mai

adresa -

vybavenie - stan,umyvarka + normalne/turecke wc,restika (len cez vikend a sviatky),mini obchodik

hodnotenie - klasicky kemp ako u nas,len s tym rozdielom,ze tu behaju opice

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 400b vstup do np + 30b za stanove mieste + 230b stan,karimatka,deka

<strong style="font-size: 2.2rem; line-height: 3.2rem;">MALAJZIA

Georgetown

nazov - Love Lane INN

adresa - 54 love lane

vybavenie - dorm na poschodi,styri poschodove postele,fan,share kupelka + normalne wc,free wifi,free net,ranajky (toast,maslo,dzem,nutela...),cestovka

hodnotenie - fajn dorm,i ked sa moze stat,ze do izby este dopracu dalsie postele,recepcna fajn ale trochu popletena,stary recepcny neprijemny,mal som stastie na fajn ludi v dorme,lobby na poschodi fajn,pri recepcii len dva stoly ale tiez fajn,fan moc nepomahal ale dalo sa

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 15r

Teluk Bahang

nazov - Fishemans Village guesthouse

adresa - 60 Jjn Hassna abbas Kampong nelayan

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel,fan,share kupelka + turecky zachod,fajn domaca

hodnotenie - na prespatie staci,kupelka aj so zachodom su na prizemi

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 18r

Tanah rata

nazov - Twin Pines

adresa - 2 jalan mentigi (z bus stanice po hlavnej dolava,asi po 400m zabocit do prvej ulicky dolava,je to vidiet uz z hlavnej,velky napis na streche)

vybavenie - kutica v podkrovy,na zemi matrac,share kupelna + normlane wc,tepla voda.wifi spoplatnene (v meste gratis),fajn lobby

hodnotenie - fakt len na prespatie,v kutice sa neda ani poriadne hybat,moc vlhko(vysusenie veci nehrozi),blby recepcny

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 15r

Kuala Lumpur

nazov - The original bacpackers travellers inn

adresa - no.60 b.jalan sultan (nad cinskou restikou,reklamna tabula vonku)

web - http://www.backpackerskl.com/

vybavenie - dorm na druhom poschodi,styri poschodove postele,klima (od 21/00 do 9/00),share kupelka + normalne wc,tepla voda, free wifi,cestovka,zlavy na vstupy na atrakcie

hodnotenie - su tu tri dormy na jednom poschodi,prvy muzsky,dalsi zensky a posledny muzsky,vsetci co byvaju v 2 a 3 chodia cez prvy,najlepsie je pytat si postel v tretom,treba si sam navliect plachtu a potom ju po sebe aj zvliect,fajn recepcny,pitna voda z kohutika pri recepcii, na prespatie staci

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 12r

nazov - Eclipse Guesthouse

adresa - 55 jalan sultan

web - http://www.eclipseguesthouse.com

vybavenie - dorm na prizemi,tri poschodove postele,klima,share kupelka + normalne wc,tepla voda, free wifi,free net

hodnotenie - mega drahe ked si predstavim,ze takuto cenu som mohol mat fan izbu v original bacpackers travellers inn,ranajky len toast s maslom,dzemom,fajn recepcna

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 30r

Melaka

nazov - LĀ“armada guesthouse

adresa - jalan kampung hulu 36-A

vybavenie - dorm,10 posteli,share kupelka + normalny wc,free wifi,free net

hodnotenie - ok dorm,vynikajuce lobby,fajn recepecny

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 12r

SINGAPUR

<em style="font-size: 1.4rem;">nazov - Fern Loft

adresa - 257 jalan besar, little india

vybavenie - dorm,9 poschodovych posteli,klima,share kupelna + normlane wc,tepla voda,free wifi, free net, ranajky (toasty + dzem,nutela....),zlavy na vstupy na atrakcie

hodnotenie - na prespatie ok,fajn recepcna,fajn lobby, pitna voda z vodovodu

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 20sd

FILIPINY

Manila

adresa - couchsurfing

vybavenie - dvojpodlazny byt,spal som spolu s couchsurferom v jeho izbe na zvlast posteli,sprcha + normlane wc,tepla voda,wifi

hodnotenie - fajn couchsurfer,len mal akurat skuskove obdobie a popri tom pracoval,takze moc som s nim nebol

Batad

nazov - Fine Hill

adresa - niekde po ceste 😊

vybavenie - mala izba na poschodi (vyhlad na terasy),share sprcha + normalny zachod,tepla voda,restika

hodnotenie - fajn ubytko,restika draha (vyhlad na terasy),recepcna mi chcela nauctovat jedlo co som vobec nejedol

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 200p

Sagada

nazov - Olahbinan guesthouse

adresa - za budovou trhu na juh,prve schody dolava dole,drevenny dom

vybavenie - izba na poschodi,share sprcha + normalny zachod,tepla voda,restika,free net,free wifi

hodnotenie - fajn ubytko,len ma nasrali,ze mi dali uplne inu cenu ako dalsim ludom,mne 300 so zjednavanim a ostatny mali po 250 a ani nezjednavali,ale i tak odporucam,velmi kludne miesto,len bacha na cenu,o cene treba jednat s chlapmi nie so zenou

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 300p

nazov - Alapos view INN

adresa - niekde po ceste 😊

vybavenie - izba na poschodi,dve jednopostele,share kupelka + turecky zachod?

hodnotenie - izba fajn,kupelka ale na prt,bolo sa treba len oblievat vodou z hrnca,majitelka fajn,bol som jediny host

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 200p

Baguio

nazov - Baguio Village INN

adresa - 355 Magsaysay rd

vybavenie - izba na prizemi,share kupelka + normlane wc, tepla voda,free wifi,restika

hodnotenie - fajn drahe ubytko,fajn recepcny

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 350p

El Nido

nazov - Siemezu Cottages

adresa - od roro bus zastavky na juh,prve ubytko napravo,velka reklama pri ceste

vybavenie - prepoleny bungalow,dvojpostel,fan,kupelka + normalne wc,moznost donasky predrazeneho jedla

hodnotenie - fajn ubytko,plaz cca 50m,fajn majitelia

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 400p

Sabang

nazov - Sunbird cottages

vybavenie - kutica na poschodi,matrac na zemi,moskytiera,share kupelka + turecky zachod?,studena voda

hodnotenie - len na prespatie,blby majitel/recepcny,sprcha len s oblievanim s hrncom,nizsie normalna sprcha

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 300p

Puerto Princesa

adresa - couchsurfing

vybavenie - zvlast domcek,v izbe bez dveri poschodova postel,kupelka + normalne wc

hodnotenie - spartanske ubytko,fajn stretnutie s inymi couchsurfermi,vynikajuci majitel,nevyhoda,ubytko sa nachadzalo vo vojenskom priestore,v noci problem s navratom na izbu

Donsol

nazov - Santiago lodging house

adresa - pri rizal parku,tu vyklada ludi jeepney

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel + jednopostel,fan,share kupelka + normalne wc

hodnotenie - dost daleko od zralokov ale fajn ubytko na jednu noc

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 400p

Daraga

nazov - Arvic pension house

adresa - na rohu pan-philipine hwy a p.rodriguez st

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel,fan,normalne wc,kupelka ?

hodnotenie - na prespatie staci,akurat to tu rekonstruovali

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 250p

INDIA

Cochin

nazov - ? lodge

adresa - na rohu market road a cannon shed road

vybavenie - izba na 4 poschodi,dvojpostel,fan,kupelka + normalne wc

hodnotenie - na prespatie staci,vela komarov

Hampi

adresa - ?

vybavenie - izba na prizemi,jednopostel,fan,share kupelna + normalne wc,studena voda

hodnotenie - otrasna kupelna,spanie sa dalo (plesniva vlhka stena),fajn spolubyvajuci,fajn domaca

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 283,33 rup

Goa Arambol

nazov - Cock town

adresa - po vojdeny na plaz doprava tusim druhe ubytko,je to vidiet

vybavenie - bungalow,dvojpostel,fan,share kupelna + normalne wc,studena voda,restika,free wifi (kazdy den ine heslo)

hodnotenie - fajn ubytko na prespanie,v noci zima

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 225rup

Bombaj

nazov - Delight guesthouse

adresa - Bhaskar Rao Kargutkar Marg, piate poschodie

vybavenie - kutica s jednopostelou,share kupelna + normalny aj turecky zachod,tepla voda

hodnotenie - fakt len kutica,tenke steny,takze sa vsetko ozivalo,debilny recepcny,neodporucam

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 450rup

Udaipur

adresa - pri lake hotely

vybavenie - izba na prizemi,dvojpostel,share kupelna + turecky zachod,tepla voda

hodnotenie - staci len na prespatie,tepla voda len ked ju niekto pred vami neminie,byva sa spolu s domacimi v zvlast izbe,domaci v pohode

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 280rup

Mt.Abu

nazov - Shree ganesh

adresa - palace rd

vybavenie - izba na druhom poschodi,jednopostel,kupelna + normalne wc,tepla voda (iba par hodin cez den),restika (predrazena),robia treky do okolia (drahe)

hodnotenie - ubytko fajn,len strasne odrbavacsky majitelia,strasi tu

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 300rup - je tu aj za 150rup so share sprchou (clovek sa oblieva len s hrncom)

Jodhpur

nazov - Kuku guesthouse

adresa - chouhan ji ka nohra,umaid chowk

vybavenie - izba na prizemy,dvojpostel,share sprcha + turecky a normalny zachod, restika, cestovka

hodnotenie - dalsi odrbavaci,free wifi neni,restika nahovno,izba sa dala na prespanie,sprcha az na terase,tam normalny zachod,turecky na prizemy

Jaisalmer

nazov - ?

adresa - fort rd,oproti restike milan

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel,fan,kupelna + normalne wc,tepla voda (nie stale)

hodnotenie - na prespanie ok,kupelna nic moc,svaty pokoj od nadhanacov co su v ostatnych hoteloch a vabia hosti na camel safari

Jaipur

nazov - Ashiyana guesthouse

adresa - chameliwala market

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel,fan,share kupelna + normalny zachod

hodnotenie - na prespanie ok,majitelia v pohode

Agra

nazov - Prince guesthouse

adresa - juzna brana oproti shanti lodge

vybavenie - izba na prizemi,dvojpostel,kupelna + normalny zachod,restika

hodnotenie - na prespanie staci,hluk od domacich,free wifi neni,predrazene jedlo,kupelka nic moc,domaci klasicky odrbavaci

Delhi

nazov - Yes sir guesthouse

adresa - t-419,main bazar v ulicke kde je harem rama GH

vybavenie - izba na podlazi,jednopostel,kupelka + normalne wc,studena voda

hodnotenie - fakt len kutica,okno neslo dobre zavret,studena voda nepotesila,kupelka nic moc,strasi tu

TURECKO

Istanbul

nazov - Green House hostel

adresa - papa roncalli st 15

vybavenie - izba na poschodi,dvojpostel + poschodova postel,tv,ranajky,kupelna + normalny zachod,free net, free wifi

hodnotenie - super recepcny/majitel?,fajn ubytko,paradne ranajky

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - ?

Goreme

nazov - Dorm cave

adresa - aydinli mh. gungor sk no.11

vybavenie - dorm,4 poschodove postele,share sprcha + normalne wc,tepla voda,ranajky,free wifi

hodnotenie - fajn ubytko,fajn majitel,super ranajky,nevyhoda,ze na zachod a do sprch sa musi ist povonku

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 23l

Pamukkale

nazov - Hotel artemis yoruk

adresa - attaturk cad.48/A

vybavenie - dorm,5? jednoposteli,share sprcha + normalne wc,tepla voda,ranajky,free wifi,bazen

hodnotenie - fajn ubytko,fajn recepcny,super ranajky

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 20l

Selcuk

nazov - Barim pension

adresa - 1045 street no.34

vybavenie - izba na prizemy,dve jednopostele,kupelka + normalne wc,tepla voda,ranajky,free wifi

hodnotenie - fajn ubytko,fajn majitel,super ranajky

<em style="font-size: 1.4rem;">cena - 25l

ceny sa mozu lisit podla toho ako clovek pozjednava resp. si najde lacnejsie ine ubytko,adresy boli zvacsa opisovane z vizitiek

13th July 2013

velmi uzitocne informacie len by som doplnil k central GH ze odporucam skor dvojpostele na prizemi akoze bez okien aj ked su v pohode alebo potom na prvom poschodi moju najoblubenejsiu kuticu so single postelou a oknom, na prvom poschodi je taktiez normalny zachod, na prizemi turecak

Tot: 0.662s; Tpl: 0.015s; cc: 10; qc: 45; dbt: 0.2681s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb