Predpezny plan - futbal Milano + mini recenzia weboch o letenkach

Slovakia's flag
Europe » Slovakia » Trnava Region » Galanta
April 8th 2016
Published: March 20th 2016

Aj tuto sezonu organizuje oficialny fan club AC Milana vyjazd na domaci zapas. Jedna sa uz o druhy vyjazd, prvy som vdaka vyletu do Maroka zmeskal.

Na San Siro zavitaju merdaci z Turina.

Cena pre clenov 130€ zahrna dopravu busom + vstupenku na zapas, neclenovia platia o neake tie eura viacej (148€).

Len pre poriadok pripomeniem,ze rocne clenske stoji 20€. Takze sumasumarum clenom sa urcite oplati byt. Prakticky sa clenske vrati uz na prvom vyjazde ale samozrejme ani nevyjazdaci nemusia zufat, fanklub vzdy pripravy neaky ten pekny darcek pre clenov + klub posiela tiez daku malickost (niekedy ozaj totalnu kravinu, inokedy velmi uzitocnu vec).

Po dorazeni do Milana, mam v plane :

- ist pozriet do susedneho mestecka Monzy. Ma tam by famozny park

alebo

- tulanie sa popri kanalu Naviglio Grande

alebo

- ak bude prsat tak si konecne pozriet katedralu Duomo aj zvnutra + prehliadku casa milan

Z miest co som uz v Milane navstivil v minulosti mozem odporucit:

MUSEO NAZIONALE DELLA SCIENZA E DELLA TECNOLOGIA LEONARDO DA VINCI - v pripade nepriazniveho pocasia velmi dobre technologicke muzeum

Bazilika Svätého Ambrózia - velmi pekne bazilika blizko technologickeho muzea

Hrad Sforzescov - navstivit len ked je zle pocasie, inak nic moc

park za hradom sforzescov - fajn park na relax

Galleria Vittorio Emanuele II - obchodna ulicka blizka duoma, pre mna nic specialne

Duomo - tu som bol zatial iba na streche, to vrelo odporucam,hlavne si to treba ale vyslapat po schodoch a nie na vytahu

Divadlo La Scalla - zatial som videl len zvonka, slabota ale vnutri to ma byt paradne

Monumental Cemetery - paradny cintorin so skvelimi hrobkami, fakt bomba

cinska stvrt - blizko cintorina, nic moc

San Siro - paradny kolos ale vnutro uz terajsie standardy nesplnuje

Milano Centrale - velka (na svk pomery) vlakova stanica, odporucam vlakovym nadsencom

MINI RECENZIA WEBOV O LETENKACH

akcniletenky - archaicky dizajn, orientovane zvacsa na odlety z nemecka a inych vzdialenych letisk. Aktualizacia tu dost viazne. Velke pozitivum je tu pre mna akurat super forum, kde sa sem tam objavi dobra akcia (paradoxne na uvodnej stranke nie) ale i to uz ide dole vodou. Stary clenovia sa tu niekedy chovaju ako nadludia a novacikov okamzite zotru o zem. Facebookove hlasenia ukazuju iba destinaciu, cenu a odkaz na hlavnu stranku, takze slabota,bo treba vzdy spravit klik a tam na cloveka vypadne trebars lima za 300€ ale odlet je z madridu. Ak sa admini a uzivatelia fora nespamataju tak ako hovori Kraus z pelisek "
">Davam bolselikovy rok,maximalne dva roky "

cestujlevne - momentalne najlepsi web, i ked je z vacsej casti zalozeni len na kopirovany leteniek z ostatnych webov a for a nasledne vydavanie za svoje objavy. Ludia okolo webu stale dokolecka odpovedaju na rovnake dotazy nasvtevnikov, za co im patri moj obdiv ale zasa ak by sa o "svojich" ludi nestarali, nemali by navstevnost a zisk z podnikania. V clankoch je pekne rozpisane ako sa dostat na letisko, co navstivit v destinacii,takze pre novacika/lenocha uplna parada. Forum je slabucke, skoro len same zbytocne otazky a dotazy, ktore si clovek v pohode najde na nete. Facebook ma vsetko co treba, na kazdom prispevku je cena, miesto odletu a cielova stanica, takze clovek zbytocne neklika na zbytocne destinacie ale len na tie ,ktore mu pasuju.

exbir - nemecka stranka, dizajn ubohy. Kedze su to nemci orientacia vacsinou na nemecko ale obcas sa tam objavi nieco zaujimave, tip na ubytko a pod. Facebook neukazuje vsetky informacie ,treba teda klikat na odkaz na hlavnu stranku.

fly4free - polska super stranka, ktora ma aj anglicku mutaciu . Presna kopia cestujlevne resp by som mal napisat original ,z ktorej cestujlevne podla mna dost cerpa (akcie,grafika,facebook styl). Facebook obcas ukaze aj startovaciu destinaciu nielen ciel s cenou.

kadetade - fajn slovensky web, ktory sa sustreduje hlavne na okolite letiska, obcas ponuka aj komplet let+hotel (zvacsa sleduje pelikana). Clanky su doplnene infom o podmienkach vstupu a niekedy aj o mini cestopis. Forum resp diskusie pod clankami nic moc. Na stranke sa nachadzaju aj mini cestopisy a sekcia hladam spolucestovatela (kurva sak sa zbalim a nezhanam zbytocne ludi na nete). Facebook v pohode, ukaze start,ciel a cenu, takze netreba naslepo klikat.

letenkyzababku - na dizajne by mohli popracovat ale pohodicka. Nakolko su to slovaci opat sustredenie sa na okolie slovenska (samozrejme ak vyskoci neaka super akcia z daleka daju aj to). Facebook opat bez zbytocnych preklikavani na ich stranku, uvedny start,ciel, cena.

repjegy - madarsky portal a tym padom sleduju hlavne budapest ale tak ako ostany ked je nieco super daju o tom vediet i ked oproti ostatnym webom dost neskoro. Facebook ako kedy,niekedy daju komplet info, inokedy sa treba preklikat. Clovek sa tu nauci aspon madarske nazvy europskych miest ?

secretflying - super anglicka stranka sledujuca cely svet. Web je prijemny, bez zbytocnych okolkov v clankoch je spomenuty odlet, prilet, cielova destinacia, uvedene datumy s cenou, stopper, letecka spolocnost a vzdy poznamka aby ludia nekontaktovali letecku spolocnost pri chybovych tarifoch ? Facebook funguje presne ako ma, teda start,ciel a cena.

tonicove letenky - chalan co furt volakde cestuje, velmi aktivny na forach akcniletenky a cestujlevne . Jeho web o cestach je pre mna moc neprehladny ale zas fajn citanie. Facebook ma v pohode, start,ciel, cena, niektore veci dava okopcene a niektore zrejme z vlastnej hlavy.

vletenky - slovensky web sustredujuci sa hlavne na okolite krajiny. Dizajn fajn, v kazdom clanku davaju typi co kde v danej krajine navstivit (zvacsa sa opakujuce informacie). Co ma tychto info vytaca su ich expresivne slova, ktorych je tu fakt strasna kopa (famozne, bajecne,grandiozne, dramaticke). Facebook bohuzial neobsahuje startovaciu destinaciu, takze treba vzdy kliknut na odkaz na ich stranku.

zaletsi - moj prehlad koncim ceskym webom, ktory sa v poslednej dobe dost rozbieha. Na stranke davaju zvacsa to co ostatny, niekedy prijdu s neakou specialitou co inde neni. V clankoch pisu zvacsa aj terminy resp davaju link na kalendare letov. Forum nula bodov. Facebook info ok, start,ciel, cena.

Tieto vsetky stranky teda sledujem prostrednictvom facebooku. Na nizklonakladovky su dobre slovenske weby (ziadny chybovy tarif, sleduju hlavne normalne ceny), forum jednoznacne akcniletenky (fajn info, obcas uzivatelia daju dobru akciu), poliaci a secretflying davaju najlepsie typi, cestujlevne je vacsinou vzdy o par hodin (minut) za nimi i stane sa,ze daju nieco super. Len keby mal clovek tolko casu aby mohol vsetky tie akcie kupovat.

zajazd na zapas (bus + vstupenka) - 130€

Tot: 0.12s; Tpl: 0.01s; cc: 13; qc: 31; dbt: 0.084s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb