Suhrn - Zhodnotenie, naklady, linky (Tuzla)

Slovakia's flag
Europe » Slovakia » Bratislava Region » Bratislava
May 1st 2017
Published: May 3rd 2017

Tak ako pred dvoma rokmi aj teraz musim pochvalit Bosnu. Jedlo stale lacne resp rovnake ceny ako u nas len vacsie porcie, ubytka v pohodicke, super ludia,pekne baby.

MHD fungovala i ked zo 4 jazd, dva krat meskala viac ako 10.min. Taxi po meste maju byt udajne lacne (do 5KM), neskusal som. Taxi na/z letiska by mal stat max 10€

Zvlast musim vyzdvihnut chalanov zo Slanej Gardy resp komplet celu grupu Fukarov. Dostalo sa mi vreleho prijatia, i ked starsia generacia mala z opodialia blbe pripomienky ako jebat spartak. Fakt super chalani, hadam dojdu kuknut aj na nas spartak, teda ak sa situacia znormalizuje resp isto este niekedy musim navstivit ich dalsi zapas proti zrinsky mostar alebo pickam z horda zla.

Z ubytka jednoznacne odporucam v Dubrave Dedic apartmans . Som sa tam citil ako doma, prijemny majitelia

Tuzla - mesto je uplne prtave a clovek to ma aj s parkom slana banja obehane za pol dna. Nic specialne tu neni, panonske jazera cez sezonu je masovka a cul boli vypustene. Domy osarpane ale zas ludia pohodovy. Piatok a v sobotu je centrum doslova preplnene ludmi. Potesili na kazdom kroku pekarnicky

Srebrenik - hrad malicky ale pohlad na nho famozny, jednoznacne odporucam pesiu turu zo srebrenika (normalnou chodzou 2hod) po asfaltke. Inak mesto taktiez asi nic moc

NAKLADY

Tuzla (spiatocna letenka ba-tuzla 22,28€) - 3dni

ubytovanie - 78 KM
jedlo - 2,74 € + 36,2 KM
doprava - 5,8 € + 9 KM
vstupy - 2 KM
ostatne - 29 KM (poplatok za ATM, magnetky)

spolu = 154,2 KM + 8,54€ + 22,28€ = cca 111,25 €

LINKY

wizzair - cez nich som letel
booking - ubytko
fukare - fanusikovia slobody tuzli
mhd tuzla - vycmuchal helvetica z akcnichleteniek
hrad srebrenik
kaviaren sloboda

Tot: 0.513s; Tpl: 0.013s; cc: 16; qc: 49; dbt: 0.244s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb