2.den - budapest

Hungary's flag
Europe » Hungary » Central Hungary » Budapest
August 10th 2020
Published: September 27th 2020

Ranajky uz klasicky vybavene v jednej z mnoha kaviarniciek.

Plny kofeinu pochodujeme pesi k najznamejsim budapestianskym kupelom szechenyi .

Momentalne funguje len jeden vchod, ku ktoremu nas navadzaju sipky.

Masky len pri plateny, inak nikde.

Nasadzujem naramok, pipam turniket a uz som v kupeloch.

Muzske a zenske prezliekarne su oddelene,tak kazdy ide na druhy koniec chodby.

Prikladam naramok k skrinke, sup a uz su moje cennosti v bezpeci. Hlavne nezabudnut cislo skrinky.

Vonku funguju vsetky tri bazeny. No do plaveckeho treba kupaciu ciapku, tak len vegetenie v teplych bazenoch.

Ludi takto skoro rano (930) malicko. Pocut tu madarcinu, rustinu a nemcinu.

Po bazene, sauna a lehnenie na lezadlach. Vsetko je v cene, momentalne cca 10€. V takom velkom mederi si clovek musel priplatit zvlast za lezadla aj tobogany. Nuz madari vedia robit biznis lepsie.

Jacuzi bolo super, po nom taham juliu do prudoveho bazena, nesuhlasi a dostavam riadny kopanec do rebier.

Sauna, relax a nazad pesi na ubytko (cca hodina).

Zastavujeme sa v pekle. Vintage garden .

Vsade sama ruzova, ruze, uplny grc.

No pre dievcata to je insta raj.

5min kavicka a potom 15min fotenia roznych poz s kulisami. Uplne na zvracanie sledovat tieto insta bitch.

My sme nastastie fotky nerobili, teda len 5ks.

Na ubytku relax, vyvesenie mokrych uterakov a nazad do ulic.

Tak ako vcera i dnes smer fontana (cca 1hod pesi), tentoraz klasicka hudba.

Dnes prvykrat skusam langos. Pytam klasiku kecup syr. Taku kombinaciu tu nevedu. Nuz teda len syr a smotana.

Po jedle opat navstivene jedno z abc kde kupujeme flasku vina, tentoraz fasujeme plastove pohare.

Flasa zdolana znova pri dunaji.

Na spiatocnej ceste sme trosku zabludili ale pohodicka.

Zajtra opustame budapest a smer vinarske mestecko eger (po slovensky jager, fakt debilita zo strany googlu, prekladat mesta do slovenciny)

Tot: 0.047s; Tpl: 0.01s; cc: 8; qc: 23; dbt: 0.0197s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb