baca12's Guestbook

3rd April 2013

tie smrtaky
neboli zase na dennom poriadku, ale par kusov mladeze tam kazdy rok zahucalo, ratam tak do 5-10, zrovna aj ked som tam bol ja, tak snad 2 dni pred dnami na tobogane co som siel aj ja zahucal chlapec, ked si v akrute svihol hlavu a uz sa nevynoril, holt tak to dopadne pri nulovej regulacii provizorne postavenych atrakcii
1st April 2013

baca
na 235km som minul cca 5,6l.Ten liter co som dotankovaval bolo zo strachu,ze na dalsi den budu zavrete pumpy,kedze boli vianoce.jasne,ze pumpy otvorene a i tak by mi to nevyslo az do Pakse ,bo na vianoce som este dotankoval zhruba 0,5l
1st April 2013

spotreba
to zrala nejako moc nie, 5L na 120km je viac ako dvojnasobna spotreba aj ked vezmem v uvahu kopce
30th March 2013

no jo laosania
su brzdy co maju vsetko na haku, ani zjednavat sa s nimi neda, radsej nespravia ziadny obchod, nie nadarmo je to jedna z najchudobnejsich krajin SEA, niet sa co divit s tym ich pristupom horsim od lenivych thajcov, ktori sa ale aspon v turizme snazia nieco predat a vydrbat s clovekom s usmevom, v laose sa clovek nedocka sluzieb

Tot: 0.038s; Tpl: 0.003s; cc: 9; qc: 9; dbt: 0.0262s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 990.3kb