DuxDexTheBrothers' Guestbook

30th July 2010

Super
Odlicno vam je krenulo, pa da vam pozelim da bude i bolje (a vec sam nacuo da je u Saragosi bilo odlicno) Pozdrav cica Misa
From Blog: Barselona
21st March 2008

neeeeeeeeee....
Why, God, whyyyyyyyy!?!?!?!??!?!?! Ali... Prolece je stiglo u nas grad, lagano dobijamo na procentu lisca i cveca, sunce je i dalje najcesce zubato, ali ipak obecava, cuju se cak i pticice ujutru po Knezu... Perspektivno je biti beogradski blejac, tako da imate gde da se vratite. Twas a great honour reading u, gentlemen, c ya soon. ;)
From Blog: Odjava
17th March 2008

"Ostaje nam samo da odemo na partiju povracanja i spavanje." LOLz, znam da vama nije smesno al meni jeste. nego kad se vracate? tako sa bradom podsecate na vaseg caleta, vise dusan nego dejan.
From Blog: Amristar

aaaaa dushan ima braaaaduuuuu?!? ;pp
14th March 2008

Ne potpisah se malo pre =)
14th March 2008

Svaki blog iliti svako mesto o kojem pisete je posebno na svoj nacin, svako jutro dozivljavate kao novo, svako putovanje drugacije sto je u tim uslovima malo i tesko ... skroz ... skroz ... za respect ... uspeli ste da nam prenesete delic svega toga!! A ono za sranje ... nemozes da kazes da si bio na nekom mestu ako ga nisi overio! =)
14th March 2008

I evo da prokomentarisem ... =) Kao sto ste u jednom blogu rekli, vidim a ste se skroz skroz uklopili =) (jesam li to i prosli put rekao??) ...mislim na iskustvo pri putovanju, cenkanju, nalazenju klope i smestaja ...a i po fotkama bih rekao da ste se i vizuelno skoz identifikovali sa Indusima, tesko vas je razlikovati =) Poslednjih par blogova mi se mnogo svidjaju tj okolina i atmosfera, kolko ima jos do kraja?
13th March 2008

E,hej! Evo stizem i ja da se javim :) Necu puno da duzim! Vidim da uzivate, a i svi mi sa vama zahvaljujuci ovoj super ideji za blog! Veliki pozdrav za Dejana, i samo napred neka se zna ko je mladji! :) I naravno …
From Blog: India
10th March 2008

ove kule mi deluju ko iz nekog SFa. e ja se kao lozio na indiju a pojma nemam o njoj :) sad cu da vas trazim na mapi :D
From Blog: Varanasi
10th March 2008

...
Eeeej, pa ovu pricu ni ne zavrsavajte, najlepsa je.
9th March 2008

jebiga, i cinilo mi se da ce provobitni entuzijazam glede 'ljubaznih' indijaca vremenom opasti. valjda ce biti bolje kad se dokopate tih himalaja :D

Super fotka!
A sta radi ona zena u cosku?! Pozz
6th March 2008

ne da ih ne voze, nego cak paze i da ih ne zgaze...
From Blog: Goa, Kraj
6th March 2008

ma nije ruka, nego zajebo me pesak;-p shalim se, bolji je shta da radim, zeznuo me, ali nije morao nos da mi polomi, ali vraticu mu makar na kvarno
From Blog: Hampi

de si bre, anonymous????
From Blog: Aurangabad
6th March 2008

E spremio sam ti jedan odlichan kamen, s obzirom da si se prvi setio to da trazish, ali ga i izgubi zatim.. ali nacicemo vec neshto do kraja... pozz
From Blog: Aurangabad
6th March 2008

pravi dzedaji, nego shta... pozz :-)
6th March 2008

Hvala, shta ima kd vas ;-)
6th March 2008

pozdrav i tebi, shta ima novo u shkoli?
6th March 2008

ma frka je sa ovdashnjim vezama, upload traje sto godina... bice vishe kad se vratimo:-)
5th March 2008

Samo da vas pozdravim, sutra cu da procitam dozivljaje pa cu ih prokomentarisati =)
4th March 2008

POzdrav
dajte malo vise slika, sta skrtarite ;p
4th March 2008

VRH
Pozdrav Dule, nemam reci, stvarno ovaj blog izgelda kao profi putopis o Indiji. Necu da duzim, samo da vas pozdravim, i vidi za brata jednu tu cigaricu sacuvaj. POZDRAV!!!
3rd March 2008

dobro je da malo ischilirate
Pratimo vas stalno. Vreme je malo da odmorite. Uzivajte u zalascima u sunca. Vole vas i misle na vas NMV
2nd March 2008

aaaaaaa........kako ste ludiiiiiii
sa vama je sva kosmicka silaaaaaaaa....pravi dzedaji....nemoj mnogo da isporobavate kamasutru.....ko zna sta ce te povrediti pa posle da se vadite kao autobusi su losi....sto se hrane tice trebali ste od miroslava da uzmete vojnicka sledovanja...miroslav je overio svaku zemlju u evropi...izgleda da je trend u nasem klubu da zaserem celu planetu....
From Blog: Udaipur

Tot: 0.062s; Tpl: 0.005s; cc: 17; qc: 40; dbt: 0.0417s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb