64.den - com

East Timor's flag
Asia » East Timor
April 2nd 2018
Published: April 9th 2018

V noci som musel ist na zachod, vonku mesiac paradne svietil, svetlo skoro ako za svitania.

Oj, dnes na ranajky az 5 malych zemiel.

Na krytej terase s vyhladom na more dokoncenie suhrnu indonezie. Uz len aby bol niekde net nech to mozem hodit do sveta. Tipujem ale asi az v dili za cca 2 tyzdne.

Prakticky som asi aj sfinalizoval borneo.

24 - brunei - prichod poobede
1 - sukau - rieka rano poobede
2 - semporna ?
3 - presun kota kinibalu
4 - odlet taiwan rano

Mozno tam dam semporna a potapanie s tym, ze by som kk 27 vynechal. Uvidim ked budem mat pristup na net. Bo davaju na den len 120 permitov a bude vikend a hlavne zavazi aj cena.

Preco tak malo na borneu? Jedna je vec cena letenky na taiwan a dalsia, ze tam ma byt neaky sviatok t.j.kopa ludi, vyssie ceny a mozna aj vsetko vybookovane.

Liezt na kinabalu isto nebudem. Nevysolim tolko penez za jeden vyslap.

Heh v malajzii a v brunei stiham ramadam, som na to zvedavy, hlavne v tom brunei.

Neskor len lezanie, kniha.

Dnesny kelinkovy a konzervovy obed vynechavam, mam sracku len nevim z coho.

Poobede som si siel pospat na hodinku do izby.

Na terase docitany dalsi pribeh o zlej zene, ktoru zabili a vsetka vina isla na manzela, ktory nakonec sam vypatral vraha.

Dufam, ze treti pribeh nebude o tom istom.

Na veceru dve mensie ryby.

Po jedle okamzite mega sracka, takze je to asi zo salatu.

Z dili vypadok prudu v celej dedine, mozno na celom pobrezi. Dufam, ze v noci nabehne, baterku mam len na 40percent. Powebanku som dnes dobil, uvidime zajtra ci z nej nieco vytrieskam.

Nic moc sprava ohladne mikroletu zajtra, ide o 4 rano, to mozem osrat, skusim stopa. Este musim zisit ceny za dopravu.

Nema zmysel sediet vonku, utocia na mna male musky.

Nakup : 2.35usd (voda 1.5l, cola 0.25l, 2xmini coko tycinka, krekry)

Tot: 0.09s; Tpl: 0.009s; cc: 8; qc: 23; dbt: 0.0733s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb