Cesta a prvy den v Tokyu

Japan's flag
Asia » Japan » Tokyo » Asakusa
March 9th 2008
Published: March 9th 2008

Ahoj, hlasim sa z Tokya, stvrt Asakusa.Docestoval som OK.Rano som vyrazil s velkym predstihom bo avizovali vyluky v
metre...a presne tak aj bolo.Vyrazal som este pred osmou, tak som dosiel s asi 90-minutovou rezervou.Check-in prebehol hladko a okolo 12.30 som uz sedel na palube.Let samotny bol v pohode, Musim priznat, ze British Airways ma nadstandardne sluzby co sa tyka
pohodlia a "zabavy".Kazdy cestujuci ma vlastnu obrazovku a moze napriklad sledovat 1 z asi 30 filmov, pocuvat radio alebo sledovat
cestu na mape.Sam som pozrel dva filmy, aspon cas rychlo ubehol.Po pristati sme museli este cez kontroly, kde brali aj odtlacky prstov a fotku tvare ako v USA.Potom este nasledpvala hodinova cesta lokalkou Keisan s jednym prestupom a cielom v Asakuse.Je to taka tradicna stvrt s obrovskym trhoviskom a malymi ulickami kde predavaju zbytocnosti od vymyslu sveta a neskutocne vela cukroviniek a pochutok.Uz som si dal vyborne sushi, pivo a akesi kolaciky, pokracovat budem zajtra.Je tu takisto obrovsky chram a 5-poschodova pagoda.Pridal som dake fotky tak si mrknite.Idem si asi kus zdriemnut a potom pozriem, kam vyrazit zajtra, vyzera to na Shinjuku.Tak zatial.

9th March 2008

Tak to si rychly... Tie sluzby v lietadle vacsinou zavisia aj od letu a typu lietadla... Ja som zatial nikdy nic take fajnove nemal. Fotky su veru pekne. Daj aj nejaku so sebou, nech vidime, ze si naozaj tam.
12th March 2008

no aj ja som raz letel sa mi vidi na Maltu, a mali sme obrazovku, ale ukazovali nam len mapu a nejake informacie ako teplota, rychlost a tak. A tie fotky su velmi pekne, pekna ukazka kultury.
13th March 2008

Fotky
Daka za pochvalu, snazim sa.Budem daco pridavat kazdy den, tak si mozes zapochvalovat :)Uvidime sa na oslave...

Tot: 0.078s; Tpl: 0.011s; cc: 16; qc: 29; dbt: 0.0456s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 2; ; mem: 1.1mb