Elso tura

Peru's flag
South America » Peru » Ancash » Huaraz
September 19th 2005
Published: September 19th 2005

Ma sikerult 1500/1000 m szintet (ossz/sajat ero) lekuzdve feljutnom 4450 m-re, egy gyonyoru tengerszemhez, a szep Isabell es a szivos Jose tarsasagaban. A civilizaciobol kijutas soran is uj rekordot dontottunk, egy Toyota Hiace-ba 19-en utaztunk belul, 5-en a teton. Visszafele csak 16-an voltunk. Plusz pogyaszok. Szatyor csirke pont nem volt, de fel vetesnyi egyeb gaz igen. Remek kontrasztot alkotott a helyjegyes, boruleses, videos, vacsorafelszolgalos Mercedes busszal (ami 3500 HUF-ert vitt el 600 km-el arreb).

A helyi tomegkozlekedesi sztrajktol fuggoen holnap vagy tavozom egy rendes 5 napos turara vagy kepeket es tovabbi reszleteket rakok fel :-)

20th September 2005

3/19 veszteségnek? Nem is rossz...
20th September 2005

Ina
Hello, Limaban (ill. asszem most Huarazban) leledzik egy masik medikus is Kölnböl. Ha tarsasagra vagysz, megkerdezhetet, pontosan hol Ina Mach-Völker" . Az egeszsegedröl nem irtal semmit. Mi a baj?! pusz, es tovabbra is vigyazz magadra

Tot: 0.1s; Tpl: 0.03s; cc: 9; qc: 48; dbt: 0.0404s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb