Šváb! a Museum of Brisbane

Australia's flag
Oceania » Australia
August 8th 2014
Published: August 8th 2014

Aktuální výstavní kousek v Museum of BrisbaneAktuální výstavní kousek v Museum of BrisbaneAktuální výstavní kousek v Museum of Brisbane

Který bych si přála mít doma - přijde mi uklidňující, krásný :)
Ve čtvrtek jsem se bavila se slečnou z Česka (znám nás tu 5 a prý ještě jedna Češka pracuje na recepci polikliniky na kampusu), která říkala, že i přes čistotu v bytě mají stále šváby v kuchyni. Politovala jsem ji a jela domu. A ejhle, večer rozsvítíš světlo v kuchyni a na lince ŠVÁB, hnus, hnus, hnus fialovej! Dnes moje spolubydlící řekla: "Hm, je teplo, už začínají vylézat." Poradí mi někdo, jak se likvidují tato milá zvířátka?

Nicméně i přes tuto epizodu jsem prožila poklidnou noc a dnes vyrazila s mou kamarádkou z Mexika/USA do Museum of Brisbane = kam asi většina místních nevyrazí, protože přece "můžou jít kdykoliv" - všichni to známe. Spousta muzeí je tu zdarma, i tohle, a to včetně výjezdu na věž v nejstarším funkčním pákovém výtahu Austrálie. Dnes to bude hlavně o fotkách, tak se nenechte rušit a kochejte se.

Jinak zítra plánujeme Queensland Museum a možná se natáhnout na Southbank pláž podél řeky-bude-li tepleji než dosud. Přes den je tak 20°, poslední dny zataženo a větrno. Jaro ale začně přicházet se zářím, hurá. I když ti šváby a další zvířátka... -> takže polohurá. Na kole drandím každý den, mé reakční..i výkonné časy se
švábšvábšváb

Kterého bych si přála nemít doma, je zneklidňující a odporný ;)
zkracují, dnes jsem o krok blíž cyklo-profi-světu: koupila jsem si lampičku na kolo a k tomu 27 baterií (menší/levnější balení neměli 😊 ).

balítko deštníkůbalítko deštníků
balítko deštníků

vložíš do igelitu, vytrhneš i s ním a jdeš

Tot: 0.053s; Tpl: 0.014s; cc: 8; qc: 23; dbt: 0.0298s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb