Itt a tel

United Kingdom's flag
Europe » United Kingdom » England » Greater London » Southwark
February 2nd 2009
Published: February 2nd 2009

Tegnap egesz nap hol esett, hol abbahagyta, de estere raerositett a ho. Fel 10 korul ki kellett mennem futni kicsit, mert hivott a friss ho 😊 Csendes volt a kornyek, a parkban hogolyoztak, hoembert is epitettek. Ekkor ugy 4-5 cm vastag lehetett a horeteg.

Reggel mikor folkeltem, meg mindig esett, es kivancsisagbol megmertem a kuka tetejen levo ho magassagat: 24 cm volt! Csinaltam is gyorsan par kepet, elvegre eleg ritka ez errefele.

Sajnos a kozlekedes elegge megsinylette ezt az idot: nem jart egy busz sem (gondolom, eleg kockazatos emeletes busszal csuszkalni), a metro jelentos kesessel kozlekedett, az emberek meg csak gyultek az allomason, igy inkabb elgyalogoltam Greenwich-be, ott meg rendesen jart a DLR. Az altalaban 20 perces utam ma masfel ora volt, de legalabb szep feher minden 😊

A bankban sem sokan voltak ma, mivel sok vonat nem jart, igy jonehanyan otthon rekedtek. Mi is haza lettunk kuldve delutan, mert allitolag ujabb, erosebb hullam kozeledett. Itt egyelore csendesen havazik, de lattam felveteleket a tv-ben (a kavegepnel van tv hirekkel), es ott igencsak jott a ho pl Kent-ben. Azert a tavasznak jobban orulnek 😊 Igaz, most eszembe jutnak gyermekkorom telei...

Bar nehany lift nem ment a bankban (igy egy kis extra lepcsomaszas is volt), szerencsere a menza mukodott 😊 Sikerult is egy finom japan etelt talalnom: Salmon teriyaki, ami grillezett lazacfile gyomberes savanyusaggal a tetejen, mellette feher, ragados rizs (amit palcikaval jol lehet enni), valamint egy mogyorobol es valamennyi chillibol, szojaval keszult martas. Igen jo volt 😊)

Hallom, otthon sutott a nap (legalabbis Szegeden), meg ahogy neztem az elorejelzest 10-13 fok is lehet het kozepen. Ugy tunik, most megfordult az idojaras...

5th February 2009

Szép kis havazás!
Hát Zsoltom, irigyellek! Tök jó lehet - minden hátránya ellenére - ez a jó kis hó! :) Remélem, ki tudod élvezni!
9th February 2009

Hat szep is volt :) Sajnos eleg hamar elolvadt a ho itt a kornyeken, most itt az eso helyette :( De azt hiszem, sokaig emlekszem majd erre :))

Tot: 0.108s; Tpl: 0.01s; cc: 11; qc: 51; dbt: 0.053s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb