06.22-24. stockholm,nation :)

Europe » Sweden » Uppsala County » Uppsala
June 25th 2008
Published: June 25th 2008

hahó
ott tartottunk, hogy vasárnap: siobhánnal és vanessával stockholm városnézős shoppingolós túrát csaptunk: délelőtt sétálgattunk a gamla stanban (régi városrész), aztán stockholm váciutcáját jártuk be 😊 szuper volt! este meg meccsnézés petrosék folyósóján. hétfőn megint kórház, új tutorom lett egy idősebb professzor, nagyon kedves, jól elvoltam, délután az ő rendelésére ültem be ami bár svédül folyt, de kedvesen fordítgatott nekem. aztán este a franciák jól nem jöttek el a megbeszélt "utolsó vacsorára" (csütörtökön mennek el), de sebaj, breonnal fagyiztunk jót (ügyesen leborult a fele fagyim 😞 ) aztán elmentünk hozzá és moziztunk nála. kedden megint érdekes nap volt, egy cisztikus fibrózis-specialista nagyon kedves dokinő rendelésén voltam, ahol két betegnél is sikerült angolul levezényleni az egészet, nagyon jófejek voltak, hogy miattam angolul beszéltek, és olyat láttam, amilyet mo-n még soha: a rendelésen ott ültünk egy kerekasztalnál: a beteg, a dokinő, a nővér, a diektetikus és a gyógytornász meg én, mindent ügyesen együtt megbeszéltek, jó volt látni, hogy így is lehet....aztán este siobhán utolsó estéjét ünnepeltük a snerikes nationben, nagyon vicces volt, jól mulattunk 😊 vicces volt 2kor pirkadatban hazatekerni 😊)) ennek köszönhetően ma nem bírtam felkelni, így csak 2kor másztam be a kórházba, 4kor vége isvolt arendelésnek, ma kicsit kevesebb angollal, de végülis jó volt 😊 este foci!!! 😊

stockholm szoborstockholm szobor
stockholm szobor

carl XIII (monnyuk) és az ő sirálya :)
snerikessnerikes
snerikes

- itt még viszonylag konszolidáltan :)
snerikessnerikes
snerikes

- itt már kevésbé :)

Tot: 0.081s; Tpl: 0.01s; cc: 8; qc: 52; dbt: 0.0531s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb