Pripravy na vypravu do Indie

Europe » Slovakia
October 13th 2006
Published: October 16th 2006

Nase mile Indicke vizaNase mile Indicke vizaNase mile Indicke viza

Nase mile Indicke viza. No nie su krasne? :)
Po strastiplnych pripravach a mesiacoch planovania (t.j. vcera sme nakupili lieky a kolektivne sa zhodli ze na letisku v Dili sa kupi mapa a mozno sa urobi aj plan..) sme konecne pripraveni na cestu do neznama.
Aby sme aspon najblizsie okolie presvedcili o tom, ze sme to zobrali seriozne (a aby nas do Indie vobec vpustili..), podarilo sa nam vybavit viza (vid. foto) dokonca uz asi s tyzdnovim predstihom pred odchodom. Letenky boli dokonca az neuveritelne dva tyzdne vopred, ale vzhladom na utrapy ktore ich vybavenie sprevadzali, nebude sa tato skutocnost uvadzat ako svetly bodik nasich priprav..
Dalej niet co dodat. Na tomto blogu budeme v ramci moznosti popisovat vsetky utrapy, ktore nas popripade stretnu a vymyslat si nejake pozitivne fakty na ukludnenie rodinnych prislusnikov...

1st November 2006

víza
Víza sa musia vybavie vopred. Nesta í to len tam na mieste príletu. akujem za odpoved. info@jenexsro.sk

Tot: 0.095s; Tpl: 0.01s; cc: 9; qc: 61; dbt: 0.0679s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb