Chorvatsko - suhrn, naklady

Croatia's flag
Europe » Croatia
November 18th 2018
Published: November 18th 2018

Chorvatsko mimo sezony je mrtve. Teda ak nepocitam zahreb, tam su turisti furt.

Prekvapili ma tu dost obrie porcie jedal, doprava bezproblemova. Odporucam pouzit miesto busov blablacar, je to lacnejsie, pohodlnejsie a rychlejsie.

S ubytkom dost problem mimo sezony, pri pobrezi dost hostelov pozatvaranych.

Ako vraveli domaci, chorvatsko mimo pobrezia nema co ponuknut, co bude zrejme i dost pravda.

Pocasie mi vobec nevyslo ak nepocitam pulu.

Couchsurfing totalny prepadak. Pozitivum bolo spoznanie taiwancanky na hosteli v rijeke a neskorsie stretka v zahrebe.

RIJEKA

Moc mi tu nevyslo pocasie ale aspon potesilo ubytko gratis.

Centrum na pol dna vratane hradu. Odporucam aj prechadzku popri rieke k starym ruinam mlynov.

Ak by bolo ok pocasie dala by sa tu spachat i neaka lahsia turistika.

Muzeum pocitacov odporucam iba ak si chce clovek zahrat stare arkadove hry.

Na stravovanie odporucam studentsku restiku index.

Ubytko

Hostel kosy - 8dorm, share sprcha. Hostel v pohode len uplny chuj recepcny a podvodnicke praktiky voci booking.com ked kazdemu rusili rezervacii len aby nemuseli platit poplatok, lahko sa moze stat, ze jednu noc mate postel a druhu uz nie alebo , ze nemusite zaplatit za pobyt. Cena 0€.

PULA

Opat dalsie mesto co je na pol dna. Zaujimavy je tu akurat amfik na styl kolosea v rime. Stare centrum je tez fajn ale nic extra.

Pevnost giorgio odporucam, je to jedina volne pristupna v blizkom okoli.

Spestrenie bol vylet do kupacej dedinky verudella. Dobry relax pri mori ale v sezone predpokladam hlava na hlave.

Ubytko

crazy house - 10dorm, share sprcha. Mega drahe ubytko kde som bol prakticky sam v celom hosteli. Cena 18€.

KARLOVAC

Ak by bolo dobre pocasie toto by bol moj vitaz v chorvatsku. Male kludne mestecko s fajn centrom, blizkim hradom dubovec a v lete s kupanim v rieke. Jedna noc v hosteli a druha s cs, ktora ma vacsinu casu ignorovala, nastastie neskor dosli jej kamosi tak bola sranda po baroch.

Ubytko

Hostel na putu - 8dorm, share sprcha. Prijemny hostel s fajn majitelmi, dobre osadenstvo. Cena 30k. Odporucam

ZAHREB

Tu som bol najdlhsie, vdaka stretkam s taiwancanku, lucasom a futbalu som sa tu nenudil. Inak stare mesto max na den. Maksimirski park odporucam. Skoda pocasia. Som chcel dat turistiku na blizke pohorie medvednica.

Inak centrum mega turisticke. Co ma prekvapilo dost sikmacov.

Ubytko

Hostel bureau - 8dorm, share sprcha. Ubytko spojene so sukromnym gymnaziom. Super lobby so stolnym futbalom, biliardom, pc, tv. Recepcne k nicomu. Poloha ubytka super. Cena 10€. Odporucam

NAKLADY

Ubytko : 81.01€ + 277k
Vstupy : 7€ + 30k
Ostatne : 120.5k

Spolu : = 18.74€ (let) + 1894.9 k + 134.49€ = cca 430€

Vysledna suma je nakoniec spravena z vyberov/zamienania

Tot: 0.126s; Tpl: 0.017s; cc: 9; qc: 29; dbt: 0.0471s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb