konemara's Guestbook

27th January 2024
kilátás

Barranco
Bali, super experience! Csodalatos mesevilag! Koszi, Hogg megosztottad!
10th January 2024

Szép emlékeket idéz fel
Dràga tanîtóm! Utólag is Boldog szülinapot! Érdekes, hogy mindkét élményem "bak-csillagzat" alatt születettekkel rögzült.
27th September 2012

Regensburgi fotók megtekintése
Most fogok ide utazni. Tájékozódás miatt néztem meg a fotókat. Tetszettek a képek. Vadászni fogom a "streetart" helyszineket. Helló
24th September 2011
P1010297

Süt belőled az energia!!!! :)))
20th March 2011

thanks
köszi az élménybeszámolót személyesen és rögzített formulában vizuális ingerekkel is alátámasztva mac:)
5th December 2010

Aurovillei fikazoknak szeretettel
Imádom azokat a fikázó komenteket, amik nem szolnak semmirol, csak arrol hogy szar a blog. Amit a szuleimnek es a barataimnak irok, hogy tudjak epp hol vagyok. Figyelem: nem disszertacionak terveztem hanem elmenybeszamolonak egy indiai korutazasban:) Segitsel mar inkább egy kicsit, hogy jobb legyen. Term. nyitott vagyok barmilyen modositasra, foleg egy ilyen régi auroville-itol. CSak a fikazast allitsd le kerlek.
9th November 2010

megjegyzes
Kedves Balazs. Ha mar 3 napos igazas Aurovillben arra a gondolatra vezetett, hogy a blogg-ba publikald, legalabb pontosabban kellett volna az informacioidat leforditani. szeretettel egy 14 eve Aurovillien
19th February 2010

nyitottsag
termeszetesen nyitott vagyok barmilyen parbeszedre, ez a tma igencsak erdekel!!! koszonom a hozzaszolast, varom a tovabbiakat, balazs
6th February 2010

Remek leiras, erdekes hely, elveztem. M
From Blog: Varkala
6th February 2010

Majd beszelj par szakemberrel is otthon errol, ajalok majd baratokat akik egeszen nyitottak ebben es mas a szakmai velemenyuk. Csakhogy egy kicsit kiegyensulyozd az informaciobazisodat. Majd osszehozlak vele, jo? M.
31st January 2010

Mi is úgyfogunk kinézni mint az Amcsi tömegek?!?!?!...én masziztam párat :))) súlyosak.... Másnak is kellene látni közelről ezeket az embereket, komolyan sírnátok ti is!
7th January 2010

valasz tomnak
Reply to Tom: figyu testver, ezt a blogot nem neked irogatom, hanem a csaladomnak, baratoknak, ha erdekel a tartalom nyomasd be egy webforditoba, aztan az megmondja a frqankot. Ha te irsz egy blogot, te sem megyszerre 3 nyelven irod, vagy igen? balazs So tom, im not writing this blog for you, but to my family at home, please use a translator if ypou wish to read the content. If you write ablog, do you automaticly translate it to my language too? Om Namah Shivaya Blaazs
31st December 2009

English !
I appreciate you great contribution here but i'll be more exciting if you translate it into hindi aor english !! Peace Tom
30th December 2009

Hol a video? :)
28th December 2009

Szuperek az ajtók! Majd egyszer én is megnézem őket!:) Meg Zanzibárra elmegyünk, ott is nagyon szépek vannak! :)
From Blog: Varanasi Ajtoi
16th December 2009

haHaaa!
its a-byutiful, brada! did you drink any guafa in Masr? Happy-go-Lucky in India! Blaze it up! hug-a-bo
From Blog: Arkon Bokron At
29th July 2009

villámos
"Cickanyok es patkanyok, gorenyek, es egyeb apro negylabuak keredzkedtek be" - huhh, ezt elképzelni is mennyiség :)
29th July 2009

esti mesédről
Drága Balázs! Álomszerű flashelgetésed legkedvesebb nyári kalandunkról igencsak magával ragadott! Folytasd, kérlek, e "tüskevári" hangulatot árasztó természetrajzokkal megspékelt élménybeszámolódat!
14th January 2009

Légy boldog szülinapodon!
Az összes arrafelé tisztelt istenség és szörnyeteg meg tündér védelmezzen utadon és deritsen fényt amerre jársz a világ segge fertályán! Üdvözöllek itt a Jézusi korban! BoRozAtiCamGav
16th August 2008

gratula
Gratulálok a szép teljesitményeitekhez! Úgy hallik jó idQtök volt, van a görögöknél... Én is éppen ezekben a napokban vizsgázok a tanitványaimmal és mint mindig most is izgalmas... ahogy mondod is Gabi. Balázs jó hogy ideengedted a másiki nem képviselQjét is igy olyan egész érzésem lett! Have fun!
20th March 2008

Jó olvasni ezt a sokat:) Örülök, hogy jó nektek! Gabi nagyon bátor vagy! Én már a fodrásznál elakadtam volna.:) Azért várunk nagyon haza titeket!
From Blog: Ko Mak
2nd February 2008

sziasztok!!!!
Sztok sztok, termeszetesen ok, remelem jo kis kepekkel tudunk marc 1-en villantani, indulunk a lhuuuuuba! csokozon bal
31st January 2008

mirror
great bal, engedelmeddel tukrozom a blogbejegyzeseidet a konemara honlapon alias http://konemara.pesz.hu jokat neketeke, arpi
25th August 2007

oi!
Prózában impozánsan erQs, ha lehet több képet azok kedvéért akiknek nehezen megy az olvasás. Uff és mettamorfondírozás, zs
19th August 2007

kalimera
Szeva Kalimera, Rememélem a második legfontosabb szót is megtanultad már, ez a Malaka. Használd élvezettel! Kiváncsi vagyok a tréning részletekre. Ati

Tot: 0.033s; Tpl: 0.006s; cc: 27; qc: 28; dbt: 0.0176s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb