elistep's Guestbook

27th January 2015

wau
No já jsem čekala, že rybí omáčka nebude zrovna z "kvalitních surovin" ale tohle je maso !!! Blink...
From Blog: Do delty!
27th January 2015

rybky
maso to je, ale kupodivu ani to, že jsme suroviny viděli na vlastní oči, nám nebrání si užívat konzumaci výsledné rybí omáčky - je totiž fakt dobrá!
From Blog: Do delty!
inspekce dredů na trhu

Vypadá to, že se tam dobře bavíte, bezva fotky a vtipný komentáře...dost se u toho tady směju a krátíte mi čas v těch nekonečnejch službách...díky moc, hlavně takhle pokračujte.ˇ Žádný zádrhely na cestě a zvýraznění rozsahu poněkud atypických zážitků přeju. Opatrujte se, pa V.
zátiší s lekníny

Prostě nádhera!
pašíci sbalení na cesty

Vepřová uzená rolka po Vietnamsku :D
From Blog: vietnamský sen
22nd December 2014

Zdarec Bradec
Čaute cestáři, přeji pevné cesty, pevné duše, pevné nohy, pevné paže, pevné přátelství a pevnou s...
15th December 2014

Přání šťastné cesty
Aby cesta probíhala bez nehod (bez děravých pneu), aby počasí vydrželo bez deště, mlhy, bláta. Abyste nemuseli konzumovat grilované psi a hmyzí larvy.
13th December 2014

Adventní pozdrav
Moc děkujeme za vtipné líčení vašeho putování doprovázené zajímavými fotkami.Moc na vás tady ,daleko,myslíme a doufáme,že počasí a vše ostatní vám bude přát abyste své plány naplnily vrchovatě.Tady se silně oteplilo (+10) a tak asi budou zase Vánoce na blátě. Pusu a hodně štěstí!
9th December 2014

Díky!
Ahoj cestovatelé, díky za zaslání linku. S chutí jsem si přečetla a pobavila se (třeba nad balením kol :o)). Krásné fotky máte. Už se těším na další pokračování. Cestovat takhle z tepla domova také není k zahození (zvlášť, když za okny je mrazivo, mlha, vlezlo). Tak držím palce, ať jsou na vás všichni Vietnamci stejně hodní jako váš první hoteliér. Veronika

Ahoj!

Tot: 0.082s; Tpl: 0.003s; cc: 11; qc: 39; dbt: 0.0254s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb