Start_1.Pozdrav z Dohy

Asia
September 17th 2009
Published: September 17th 2009

Mame za sebou (na pocudovanie bez problemovy a na cas) check-in aj boarding. Kavicka v Starbuckse akcne odstartovala nasu expedicnu dovolenku 😊.
Po 6tich hodinach prveho letu prave oddychujeme v Dohe (Qatar). Kruzenie nad Golfskym zalivom bolo posobive. Vysvietene umele ostrovne mesta Dohy, Kuwajtu ci Bahrajnu sme sledovali popri novom Startreku. Ked sa capitain Sparks pozrel z kokpitu von - aj my sme sa pozreli 😊... Inak predtym isla ocarujuca Sandra Bullock vo svojom novom filme Proposal a to bola hroza, sice povabna - ale hroza.
Idem pomaly. Kym ja kontrolujem miestny lounge, Misko hlada nejaky good deal na Ipod (vraj ma uz nemoze pocuvat) alebo hlada nejaky tmavy kut, kde allahovo oko nevidi a kde najde kvapku alkoholu na tomto ramadanom zasiahnutom mieste.
ciao, sona
(btw> za moju gramatiku nerucim - klavesnica je tu v arabstine ...)

gramatika
No jasne a v nepale bude po cinsky.. Takych vyhovoriek som ja uz mal.. d

len tak dalej
tesim sa na dalsie prispevky a som si isty ze mishco v batohu nejaku tu borovicku skryva :)
18th September 2009

Len tak dalej! Dobre sa to cita. Aj ked Persky zaliv sa zamaskoval za Golfsky. Asi preto, ze tam maju vela golfovych ihrisk.... A co sa Proposalov tyka, tak bacha na kritiku. Este neviete, co Vas v tom riedkom vzduchu postretne alebo napadne, ze.

prvy kontakt
Reportaz sa slubne zacina. Vdaka. Len my postarsi prosime, vysvetlujte trosku podrobnejsie inojazycne frazay! Nerozumieme ich, pretoze ich nepozname.

skuska
skuska

lejkum a salam insAllah
servustok tak nech to pokracuje pozitivne aj nadalej. miso kusi nejake to sluchatko a potom len sustredene pritakavaj ked sona bude nieco rozpravat ajo

Tot: 0.089s; Tpl: 0.016s; cc: 9; qc: 22; dbt: 0.0694s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb