Odpocinek v Pokhare

Asia » Nepal » Pokhara
November 29th 2007
Published: December 3rd 2007

Ahoj vsichni,

Tak jsme se konecne dockali! Dnesnim dnem nam konci drina a snad zacina opravdova dovolena. Po ranu se s nasimi hochy vydavame na clunu k hinduistickemu chramu, ktery je postaven na ostruvku jezera Phewa tal.
Po ucteni boha Sivy a krmeni holubu vyuzivame toho, ze mame lodku pronajatou na dobu neurcitou a vydavame se na protejsi breh, kde na kopci nad jezerem stoji rozestavena budhisticka World Peace Pagoda s gompou, na kterou prispeli budhiste ze vsech koutu sveta.
Po obede jeste chvili brazdime jezero (popripade se pul hodinky pohybujeme v kruhu uprostred jezera - to ve chvili, kdy je kapitanem a panem vesla Suren) a pak uz se jen venujeme nakupum a internetu.

Dalsi den v Pokhrare byl opet odponcinkovy, stihli jsme jen nakupy, internet a vecer vylet na DEVIS FALLS.Jenze uz byla skoro tma, tak jsme nevideli skoro nic, pouze huceni vody a velkou diru do zeme.Odpoledne jsme se potkali se skupinou Cechu, ktere jsme potakali v Manangu na treaku.Problem s Maoisty vyresili tak, ze jim proste nadali.Radsi je teda pustili dale, nez aby se preli o ideologii....;-)

fajn den

NA MU MYO HO REN GE KYONA MU MYO HO REN GE KYO
NA MU MYO HO REN GE KYO

..je to v tibestine a opakuje se to pri modlidbach.Co to znamena, cert vi..:-]]]

Tot: 0.155s; Tpl: 0.012s; cc: 9; qc: 45; dbt: 0.0809s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb