sam na sam z PMS, czyli pech za pechem ;)

Asia » Japan » Shimane » Matsue
August 25th 2008
Published: August 26th 2008

jak pech to juz na calego! przyjechalam do Matsue, bo mialo to byc male, urokliwe miasteczko (140tys. ludzi- to jest male miasteczko, jak na japonskie warunki 😉 ). Glowna atrakcja, to przepiekny zachod slonca za jeziorem i za gorami (w pierwszej trojce najpiekniejszych widokow w Japonii - oni tu chyba maja ranking na wszystko: najladniejsze widoki, sciezki, trasy pociagiem) Mialam zostac je... Read Full Entry

Photos are below

pare zdjec z matsue

jest swiatyniam jest samochod, jest wierzowiec, jest Japonia
pare zdjec z matsue

jeden za wszystki, wszyscy za jednego po japonsku
jedzenie ze sklepujedzenie ze sklepu
jedzenie ze sklepu

i podgrzane w sklepie, ale bylo dosc srednie
a to niespodziankaa to niespodzianka
a to niespodzianka

nie dosyc ze kupilam jedzenie nie u pani, nie dosyc ze siedzialam przystoliku nalezacego do jej restaurcji (liczylam ze jest jeszcze zamkniete;) ) to Pani przyniosla mi herbate, bo jak tak jesc bez picia! ;) w prezencie oczywiscie! wow! a pozniej wziela ode mnie smieci!

japonski relaks
z czasow kiedy jeszcze zoom dzialalz czasow kiedy jeszcze zoom dzialal
z czasow kiedy jeszcze zoom dzialal

to jest chyba cykada! pelno ich tutaj! robia wiekszy halas niz samochody, ktore sa tu niesamowicie ciche.
i pechowa swiatyniai pechowa swiatynia
i pechowa swiatynia

kamienne lampiony
i pechowa swiatyniai pechowa swiatynia
i pechowa swiatynia

i pan zolw na ktorym stoi swiat
i zachod slonca w matsuei zachod slonca w matsue
i zachod slonca w matsue

zapowiadalo sie ciekawie

26th August 2008

Ha! Ja tez sie wczoraj wygrzmocilam na prostej drodze! W sumie to na schodku przy wejsciu do Planu B zrobilam wielki poklon prosto na twarz (ale na szczescie dlonie mnie uratowaly - teraz cale sa zdarte). A jak wstalam to (Pati i Dubrawska mi swiadkami) poplakalam sie...ze smiechu. Teraz juz wiem dlaczego to wszystko- w ramach solidarnosci z Twoim PCM! I wiadomo, ze swiezy chleb z maslem i pomidorem to najlepsza rzecz na swiecie:)
27th August 2008

PMS mialo byc, haha. Pijaniuska nic a nic nie bylam, zaplatalam sie tylko w swoje stopy.
27th August 2008

Agatko, fotki ogladam z zapartym tchem :) relacje te| bardzo smakowite :)) zycze udanej dalszej czesci podrozy, pozdrawiam z mglistego (ale bez takich swiatyn ;) Szczecina
27th August 2008

dziekuje bardzo! fajnie ze blog sie podoba ;) postaram sie kontynuowac w tak samo ciekawy sposob ;)

Tot: 0.113s; Tpl: 0.011s; cc: 12; qc: 52; dbt: 0.0535s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb