Eto

Asia » India » Rajasthan » Jodhpur
March 1st 2008
Published: March 4th 2008

Posto uglavnom pisemo sta nam se konkretno desavalo predhodnih dana, pokusacu da napisem nesto kratko uopsteno o Indiji.
Indija je ogromna drzava, i samim tim veoma raznolika i puna kontrasta. Stvar je sto svakom moze da ponudi bas ono sto isti treba. Ovde smo bili od najludjih i najbrzih mesta sa hiljadam ljudi gde god da se okrenes, do mesta totalnog mira i spokoja. Zemlja prelepe morske obale i najvise planine na svetu. Najludje zurke na Goi, i na drugoj strani, zatucana zemlja u veliki dijapazon religija. Savremeni gradovi, istorija i tradicija... I dve stvari koje nemaju svoju drugu stranu, ali svima odgovaraju, sjajna hrana i sve je jeftino.
Jedino sto je nama licno nedostajalo, a to je muzika, jos od Goe nismo culi normalnu muziku, a to sto ja stalno pevusim nepoboljsava stvar, cak sta vise. Ovi ljudi neznaju bas da se zabavljaju, tako da sto se toga tice, traze se mesta gde su stranci. Sto se tice indijaca s.ve se svodi na zivot po ulici, blejanje i par bioskopa (cuvena Boliwood produkcija)

Tot: 0.066s; Tpl: 0.008s; cc: 11; qc: 45; dbt: 0.0439s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb