Aurangabad

Asia » India » Maharashtra » Aurangabad
February 26th 2008
Published: February 28th 2008

Ako nekad pozelite da budete kao Brad Pitt, dodjite u Aurangabad. Ovde su nas voleli i stari i maldi, zene i mushkarci(neki likovi su nas iscimali da se slikamo drzeci se za ruke). Svi su nas pozdravljali, sa svima smo morali da se rukujemo, upozdamo ili slikamo. Deca bukvalno skakucu od srce dok nas pitaju kako se zovemo. Jedan stariji chovek, je stao pokraj nas, prisetio se engleskog, pa nas pitao za ime, i shta nam radi otac, te koji nam je omiljeni predmet. Pritom niko nije nishta trazio ni olovku za shkolu, ni chokoladu ni rupie.
Mi zapravo nismo ni hteli da se zadrzavamo u ovom gradicu vec je to trbao da nam bude baza za obilazenje okolnih Ellor i Ajanta pecina, jel ima odlichan hostel. Ali kako su ove prve bile zatvorene tog dana, malo smo korigovali planove. Oprali smo i sav vesh, shto je bilo perkopotrebno. Sutra svakako idemo u Ajantu, pa josh malo na sever u Jalgaon gde hvatamo bas (opet nismo uspeli da kupimo karte za voz na vreme) za Ahmedabad. Stomaci su, druzeci se sa indijskom hranom, techo progovorili, pa nam sve cheshce prichaju sa ovdashnjim toaletima, ali to ne menja nishta jel se i ovako u basevima ukenjamo od straha.

28th February 2008

Pozdrav
E samo da vas pozdravim! Extra vam je capoeira pic:) Uzivajte!!!
28th February 2008

ahahah:) pa vi imate i literarnog dara.
6th March 2008

E spremio sam ti jedan odlichan kamen, s obzirom da si se prvi setio to da trazish, ali ga i izgubi zatim.. ali nacicemo vec neshto do kraja... pozz
6th March 2008

de si bre, anonymous????

Tot: 0.081s; Tpl: 0.016s; cc: 13; qc: 49; dbt: 0.0406s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb