Plany

Published: September 15th 2010

Za dokladnie 3 miesiace rozpoczyna sie kolejna wyprawa, tym razem w przeciwnym kierunku na zachod i tym razem nie sama :-)
15 Grudnia wylatujemy z Londynu do Johanesburga gdzie spedzamy Swieta Bozega Narodzenia z rodzinka, wynajmujemy autko i ruszamy na pld. do Kapsztadu zahaczajac o wszystkie atrakcje po drodze. W Kapsztadzie atrakcja numer jeden bedzie - nurkowanie z rekinami - Ludojadami!!!!
12 Stycznia wracamy do Londynu, zostawiamy walizki, zgaranimy przygotowane plecaki i nastepnego dnia wbijamy sie w samolot do Caracas (przez Madryt). Tu rozpoczyna sie tylaczka przez kontynent Indian, Karnawalu, Tanga i puszczy amazonskiej.

Na dzien dzisiejszy nasz grafik bedzie wygladal mniej wiec:

- Caracas - Choroni - odwiedziny znajomych, nurkowanie, lezenie na plazy
- Angel Falls - wyprawa 3 dniowa, przelot czarterowym samolotem w glab lasu, spanie w hamakach itp
- Amazonka - 3 dniowy trekking po puszczy (waham sie - strach przed pajakami!!!!!!), splyw lodzia do Belem
- Natal - nurkowanie
- Carnawal w Rio
- Buenos - wloczenie sie po cafejkach, tance lamance, nauka tanga
- Patagonia ( nie nalezy do moich 'Ulubionych'no ale jak sie podrozuje w parze to kompromis musi byc;-)
- Mendoza - picie wina, jeeee
- Salta - 'El tren las nubes'

Dalej nasze plany sa mniej sprecyzowane ale po krotce:

- Wloczenie sie po Bolivii
- Jezioro Titicaca
- Machu Pichu
- Galapagos - nurkowanie - podobno jedno z najlepszych miejsc do nurkowania ale niestety stoi obecnie pod znakiem zapytania bo wyprawa jest cholenie droga!
- Powrot do Choroni i Caracas
- Ladowanie z Londynie 22 Czerwca

Poki co zbieramy forse! Tylko 3 miesiace, hurrraaaaaaaaaaaaaa!

c.d.n

17th December 2010

to juz teraz
ahoj podróżnicy:)jestem ciekawa pierwszych wrażeń.buziaki
29th December 2010

Hej hej, podróżnicy
No i jak tam Johannesburg? Zakładam, że super intensywnie skoro nie mieliście czasu na aktualizację bloga?! Tak trzymać w sumie, ale fajnie by było zobaczyć już pierwsze zdjęcia, poczytać o pierwszych wrażeniach. Tymczasem najlepszego na Nowy Rok, który dla was zaczyna się absolutnie fascynująco!!! Two thumbs up, guys!!!
15th January 2011

Coś długo ni widu, ni słuchu...
Halo, halo, proszę wycieczki, według waszych planów jesteście już w Ameryce, a póki co nic nie wiemy o tym jak było w Afryce... Czyżby jakiś trzeci kontynent i dopiero na koniec wspomnienia/relacje? Mam nadzieję, że wszystko gra, pozdrawiam Was!!!

Tot: 0.275s; Tpl: 0.008s; cc: 13; qc: 65; dbt: 0.0614s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb