prvy tyzden

Oceania » New Zealand » South Island » Christchurch
January 18th 2006
Published: January 18th 2006

caute
tak sme prileteli do Christchurchu po dlhej ceste pocas ktorej sme pozreli kopec filmov a zahrali sa kopec hier. Taktiez sa nam dostatocne znechutila azijska kuchyna 😊. V CHCH nas nechali useba par Ruska - Novozelandan, vcelku mily a velmi ochotni, pomohli nam kupit auto... snazil sa chlapik asi este viac ako my aby sme uz nejake mali... asi sa bal, ze tam ostaneme dlhsie 😊 a tak sme zohnali Mitsubishi Sprortpac L300 (1989 - najlepsi rocnik, co sa mitsubishi sportpacov tyka 😊, automatika nastastie, pre nas 😊 soferovanie na druhej strane je stres a challenge 😊. Pocasie je tu strasne premenlive hybe sa to od 15 do 27 stupnov, sem tam sprchne poriadne a potom je zase teplo, clovek aby furt vlacil vsetko oblecenie zo sebou. Z CHCH sme isli do NP Mt. Cook nabrat poriadnu svalovicu (este teraz ma drzi)a potom sme sa presunuli cez par peknych miest ako mozte vidiet na fotkach na vychodne pobrezie, kde ocumujeme tucniakov a tulenov a ine zvery, co nikdy v zivote nepracovali, len zeru a spia 😊 A teraz sme v dunedine a dalej uvidime. Tak caute zatial vsetci.

kostol kostol
kostol

s betlehemom na streche v CHCH
Mt.CookMt.Cook
Mt.Cook

a Hooker ladovcove jazero
elektraren balmoreelektraren balmore
elektraren balmore

v pozadi Mt. Cook

19th January 2006

Super.. cakame na dalsie pokracovania
Ahojte, som rad, ze sa vam dari podla planov. Auto mate perfektne, prajem nech vam sluzi bez problemov. Co sa tyka fotiek... fakt nemam slov, vyzera to tam uzasne. Drzim vam palce. Uzite si to. L.
19th January 2006

Parada
Ahojte Soni a Janco, mate sa fajn, z coho mame asi vsetci radost. Fotky mate take krasne, ze ... chvilkami som si myslel, ze sedite doma, brouzdate po inete alebo fotite nejaku encyklopediu ;o) Velmi pekne to tam je. V tom "najlepsom" rocniku Vam zelam vela stastnych kilometrov plnych prijemnych zazitkov. R.
20th January 2006

Ach jo, to sa niekto ma...
Ahojte vandrovnici, za normalnych podmienok mam velmi rada zimu, ale ked som uvidela tie vase fotky...hned by som menila tych vasich prijemnych i ked 15 stupnov. Poriadne si to tam uzite a uz sa velmi tesim na dalsie spravy a hlavne fotky. K

nazdar
tak velka cesta začala, držím palce a teším sa na dalšie správy.MKT

YO
Tak vam drzim palce a poriadne si to tam uzite. A posielajte vycvaky, aby sme mali co zavidiet
23rd January 2006

blednem zavistou ;-)
aaaahojte. teda uzastne fotky! tesim sa na prezentaciu ked pridete. PS: ako to robite, ze na fotkach vam nestoja vlasy?... ved vlastne ste na opacnej pologuly ;-)
25th January 2006

Mikina
Janco pls tu polorozpadnutu sedu mikinu zahod!
5th March 2006

Tak ty si takto nažívaš!!!
Ahoj, Šína aj tvoja priateľka! Vidím, že sa máte naozaj veľmi zaujímavo! Tak teda, klobúk dole. Vybrali ste si nádhernú a zajímavú cestu. Fotky sú úžasné. Musím ich ukázať Ive a ostatným sestričkám a mamine, samozrejme. No držím vám palce a prájem krásne a nezabudnuteľné zážitky. Dúfam, že sa ešte mienite vrátiť:)

Tot: 0.111s; Tpl: 0.011s; cc: 18; qc: 87; dbt: 0.0776s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.2mb