152, 153 diena. Parasparniai.

Peru's flag
South America » Peru » Lima » Lima » Miraflores
May 3rd 2013
Published: May 3rd 2013

Šiandien pagaliau išsiruošiu paskraidyt parasparniu. Susiskambinu su Soren, kuris žadėjo man išnuomoti parasparnį. Jis sako, kad anksčiau kaip 2 valandą paprastai vėjo nebūna, tad anksčiau važiuoti neverta. Bet man iki parasparnių skraidavietė 2 valandos kelio, tad iš namų iškeliauju 12 val. Kaip tik 2 valandą būnu startavietėje, bet vėjas vis dar per silpnas. Atsisėdu laukti. Vėjas kiek sustiprėja ir pakyla keli parasparniai. Bet Sorenas dar neatvažiavęs, tad laukiu. Vėjas silpnokas. Po kiek laiko atvažiuoja Sorenas, bet vėjas taip ir nesustiprėja, tad lieku neskridęs. Vėl ilga kelionė namo.

Šiandien vėl bandau važiuoti iki startavietės, o man kompaniją palaiko Maysa. Scenarijus panašus kaip ir vakar - 2 valandą vėjo nėra, 3 valandą vėjo nėra. Apie 4 val. vėjas kiek sustiprėja ir kaip tik tuo metu atvažiuoja Sorenas su parasparniu. Vėjas geras, tad netrukus aš jau ore !! O skristi čia tikrai smagu, virš kavinių ir restoranų, virš parkų, šalia švyturio, palei dangoraižių langus. Paskraidau apie 40 min ir nusileidžiu pasiimti fotiko. Bet kaip tik tuo metu vėjas vėl nurimsta ir iki pat vakaro taip ir nesustiprėja. Tad nuotraukų iš skrydžio neturiu, nors vaizdai tikrai širdį paglostė, jaučiuosi kiek atsigavęs nuo miesto šurmulio. Su šypsena veide grįžtam namo. Ilgai nevakarojam, nes teks vėl anksti keltis, Maysos skrydis 6.40 ryte.

Tot: 0.055s; Tpl: 0.01s; cc: 8; qc: 24; dbt: 0.0374s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb