150, 151 diena. Vis dar Lima.

Peru's flag
South America » Peru » Lima » Lima » La Molina
April 30th 2013
Published: April 30th 2013

Jau galvojam apie keliavimą toliau. Maysa nusprendžia, kad jai geriau skristi lėktuvu, tad papusryčiavę keliaujam į netoliese esnačių kelionių agentūrą. Bet čia bilietai labai brangūs, tad vėl važiuojam į miesto centrą. Kelionė kaip įprasta ilga. Čia nuperkam bilietą, bet tik pirmadieniui labai anksti ryte. Tad Limoj teks pabūti kiek ilgiau nei planuota. Po to keliaujam į pagrindinę aikštę, kuri šiandien jau atidaryta. Išskirtinis aikštės bruožas - didžiuliai senovisai balkonai ant visų pastatų aplink aikštę. Labai ilgai mieste nevaikštinėjam nes nežinau kaip ilgai važiuoja autobusai į mūsų rajoną, tad papietaujam ir važiuojam namo. Jorges namie vėl nėra, nors ir sakė, kad šiandien jam dirbti nereikia.

Jau anksčiau minėjau, kad Lima labai didelis miestas ir norint kažkur nuvažiuoti užtrunka labai daug laiko, tad šiandien nusprendžiam pailsėti namie. Pasėdim prie televizoriaus, pasigaminam pietus. Vakare einam iki netoli esančio kino teatro pažiūrėti filmo. Nusiperkam bilietus į film su Bradu Pitu. Tik prasidėjus filmui suprantu, kad aš jį jau esu matęs, tad nors filmas ir neblogas, antrą kartą jį žiūriu be didelio susidomėjimo. Parėję namo kiek pabendraujam su Jorge ir einam miegot.

Tot: 0.133s; Tpl: 0.01s; cc: 8; qc: 55; dbt: 0.1046s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb