Cesta do Arequipy

South America » Peru » Arequipa
September 14th 2005
Published: September 15th 2005

Zdravime vsechny

Dnes rano v 6:30h. jsme vyrazili autobusem z Cusca smer Arequipa. Autobus znacky Volvo ma dokonce i zachod, topeni a televizi z DVD prehravacem:-) Cesta trvala asi 10h. a zprijemnovali nam ji americke akcni filmy, jako napr. Comando. V poledne prisla pani s dekou a nabizela za 3 soly obed.Deku rozbalila a mela v ni zabalene, upecene snad cele nejake zvire (radsi nepatrat po tom, co to bylo:-))).Rukou kousek ulomila a dala do igelitaku.Krome nas tri, vsichni v autobuse si dali jejich pochoutku.Pak postupne prisli dva recnici.Jeden za bonbony chtel prispevek na vzdelanost a tak a druhy nabizel kouzelne pilulky asi na vsechno. Domorodci pilulky kupovali, ale nas dealer neoblafl.

V Arequipe na nas cekala na nadrazi anglicky hovorici pani a odvezla nas do utulneho hotylku, kousek od nadrazi. Arequipa je druhe nejvetsi mesto Peru, ma asi 1.300000 obyvatel a je obklopena tremi vulkany se snehovou pokryvkou na vrcholu hor.Vecer jsme probehli mesto, nabastili se a hura do pelisku. Zitrek bude opet relaxacni.

Arequipa - Plaza de ArmasArequipa - Plaza de Armas
Arequipa - Plaza de Armas

Jak jinak by se mohlo jmenovat hlavni namesti..:-)))
Na veceriNa veceri
Na veceri

Arequipena se celkem da....:-)

15th September 2005

jedli jste v Arequipe v turkovi jejich kebab, byl dost dobrej!!!!
16th September 2005

Decka, tak opet jsem peclive procetla nove journaly, Miso, vidim, zes zhubl, vypada to dobre, takze doufam, ze si to udrzis i po navratu :-))))) Libi se mne vase ponca!!!!Mejte se i nadale super!! Terez
16th September 2005

Michal, hlavne nezapomente dodavat energii- kalorickymi bombami Margot!!!
22nd September 2005

A hlavne by me nenapadlo ze cosi o velikosti meho ftvibvneho frfnr muze byt taxi!..:o)Jinac to vypada super dobrodruzne a zabavne.

Tot: 0.08s; Tpl: 0.011s; cc: 12; qc: 28; dbt: 0.0258s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb