180, 181, 182 diena. Savaitgalis baruose.

Ecuador's flag
South America » Ecuador » West » Salinas
June 1st 2013
Published: June 1st 2013

Rytas kaip visada prabėga nepastebimai greitai, taip visada būna kai ilgai miegi. Dieną vėl nuva-iuoju iki pagrindinės gatvės, prasiblaškyti. Ir čia visai kitoks vaizdas nei buvo visą savaitę. Jau privažiavę savaitgalinių turistų, daugiausiai vietinių iš aplinkinių didesnių miestų. Miestas šiandien jau primena kurortą, pliaže bei kavinėse jau nemažai šurmulio. Po pietų namo grįžo Gian Carla. Tai ta pati mergina su kuria buvau susitikęs Guayaquilio autobusų stotyje. Ji grįžo namo savaitgaliui. Su savim atsivežė dvienų mėnesių kačiuką. Čia namuose ir taip jau gyvena vienas katinas ir vienas šuo. Senasis katinas kompanija neapsidžiaugė ir mažajį kačiuką truputį sužalojo. Vsiems atsirado šiek tiek rūpesčių. Vakare nutariam visi eiti į visai netoliese esantį barą. Baras gan originalus, įsikųręs sename mediniame name. Čia savaitgaliais renkasi visi vietiniai, tad netrukus ir mane supažindina. Bare visai neblogai groja vietiniai muzikantai. Senukų kompanija, bet tokie kurie primena senus hipius. Groja tikrai visai gerai, o ir stilius muzikos visai man patinka. Bare prasėdim iki 4 ryto.

Aišku po tokio ilgo vakaro, atsikeliu gal tik apie 12 valandą. Šiandien pagal planą turėtumėm važiuoti į kitą miestą kur vyk gan didele elektroninės muzikos fiesta. Nesu aš tokios muzikos didelis gerbėjas, bet visai būtų įdomu pažiurėti kaip čia jie tūsinasi. Visą dieną Gian Carla negalėjo dvejojo ir bandė apsisręsti ar važiuoti ten ar ne, nes bilietai nepigūs, o ir važiuoti ten su autobusu, po to neaišku kaip grįžti... nusprendžiam pasilikti namie ir vakare einam į tą patį barą. Prieš tai vakarienės einam į miestą, kur paragauju kelis vietinius dar nebandytus patiekalus. Po to keliaujam į barą. Ir vėl gera ir kokybiška gyva muzika, tad ir vėl prasėdim iki 4 ryto.

Šiandien sekmadienis, vėl miegu iki 12. Gian Carla šiandien pažadėjo eiti su manim iki turgaus, kur planuoju nusipirkti ir išragauti nematytus vaisius. Bet jie šiandien jau ruošiasi važiuoti namo ir taip per visą dieną man ir nebeatranda laiko, tad nuvažiuoju į miestą su dviračiu papietauti vienas. Po pietų Gian Carla išvažiuoja atgal į Guayaquilį. Vakare su likusia kompanija pasižiūrim filmą, po to pažaidžiam monopolį. Ryt ir aš iš čia planuoju išvažiuoti, be to po savaitgalio būtų gerai nueiti anksčiau gult, susikraut daigtus.

Tot: 0.096s; Tpl: 0.01s; cc: 11; qc: 29; dbt: 0.0681s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb