Belfast a cesta

August 31st 2011
Published: August 31st 2011

Muzeum Morvske keramikyMuzeum Morvske keramikyMuzeum Morvske keramiky

na letisti ve Phyladelhii
Po drobnych peripetiich pri prohledavani osobnich veci v Parizi a ve Philadelhii jsme nakonec dorazili do Bangoru kde nas vyzvedla otyla americka taxikarka. Par postrehu - v Parizi mezi terminaly jezdi bezpilotni metro, ktere ma u kazdych dveri manika ktery nedela vubec nic ale je tam: ucel bezpilotniho metra je pryc.
Po masivni prohlidce rentgenove u vybranych lidi u me nasleduje masivni prohldka osobni. To me potkalo jak v Parizi tak v Philadephii.

Ve Philadelphii na Letisti je muzeum Morvske keramiky tak to je zatim jedine co jsem vyfotil.

Nasledne jsme cekali cca 7 hodin ve Phili kde jsme pak zjistili ze letadlo ma jeste dve hodiny zpozdeni. No ted je cca pul treti mistniho casu a jsme konecne na hotelu jmenem Belfast Harbor Inn hmm nejspis v Belfastu - tezko rict, ale po prijezdu do francie me poskytovatel privital ve Francii v Parizi a po prijezdu do Belfast Harbor Innu jsem dostal zpravu "Vitejte ve Velke Britanii na ostrove Man'' zvlastni.

Anete ma prijet cca kolem do 8:30 rano

Tot: 0.059s; Tpl: 0.01s; cc: 9; qc: 47; dbt: 0.0346s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb