Przepis na spokojny i relaksujący pobyt w Tatrach

Europe
August 1st 2012
Published: August 1st 2012

Jeżeli nie chcemy mieszkać w hotelu, ze względu na ciągły tłok, głośnych sąsiadów za ścianą, kolejki na śniadaniu czy na obiedzie, to pomyślmy o domkach do wynajęcia w Zakopanem. Wtedy nie będziemy ograniczeni czyjąś obecnością. Będziemy mieli cały domek dla siebie. Domki też świetnie sprawdzają się, kiedy jedziemy większa grupą osób, to gwarantuje nam, że będziemy razem mieszkać, spotykać się na śniadaniach we wspólnej kuchni i siedzieć przy kominku, wieczorem, we wspólnym salonie. W domkach góralskich może mieszkać nawet dziesięć osób. Natomiast jeżeli wolimy samotność i chcemy mieć cały domek dla siebie, możemy poszukać wynajem domków Zakopane, gdzie w ofercie będzie domek dwuosobowy lub trzyosobowy. To daje nam możliwość wynajęcia całego domku, po atrakcyjnej cenie, szczególnie poza sezonem. Drewniany domek góralski, który jest bardzo przytulny i wygodny. Rozkład dnia, możemy ustalić sobie według życzenia, nie jesteśmy ograniczeni sztywnymi godzinami śniadań i obiadokolacji. W aneksie kuchennym połączonym z salonem, mamy możliwość przyszykowania sobie posiłków. Wieczorem, możemy spokojnie usiąść na werandzie z kubkiem herbaty w ręce i oglądać jak nadchodzi zmrok i okrywa szczyty nocą. W chłodniejsze wieczory, możemy rozpalić ogień w kominku i w blasku ognia, zapachu dymiących polan, siedzieć przed kominkiem lub odpoczywać w salonie z parującymi kubkami grzanego wina. Kiedy mamy wynajęty domek góralski, w danym kompleksie, jest też bardzo czeto możliwość skorzystania z wynajmu rowerów czy miejsca na zorganizowanie grilla. Zatem, kiedy cenimy sobie swobodę, prywatność, to taka forma wypoczynku będzie dla nas najlepsza i pozwoli nam w pełni wypocząć. Mamy okazję iść na cały dzień na wycieczkę po górskich szlakach i nie martwić się o sztywne godziny obiadokolacji. Sami sobie ustalamy kiedy wracamy i kiedy wychodzimy. Dzięki temu każdy dzień jest inny i możemy go całkiem inaczej zaplanować. Chaty góralskie Zakopane to dobre rozwiązanie, dla osób ceniących spokój i ciszę. Podoba Ci się taka wizja wypoczynku? Kliknij tutaj i dowiedz się więcej.

Tot: 0.234s; Tpl: 0.009s; cc: 6; qc: 42; dbt: 0.0476s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb