Suhrn - Zhodnotenie, naklady, linky

Europe » Slovakia » Trnava Region » Trnava
November 18th 2014
Published: November 21st 2014

ZHODNOTENIE

Paradne spestrenie jesene, len skoda, ze nam neprialo viac pocasie (pred a po vylete slnko a teplo). V septembri resp juni by som sa sem chcel opat vratit na predlzeny kupaci vikend. Biele plaze tu musia byt super. V parku Porto Conte vraj neni problem najst aj ludoprazdne plaze so super morom.

Co sa tyka anglictiny, obycajny ludia moc nevedeli, v restikach a obchodoch v starom meste bez problemov. Plati stare zname pravidlo, pozdrav v materinskom jazyku a hned sa ludia na teba budu lepsie pozerat.

Alghero - ma clovek pozrete cca za pol dna, potom tu uz neni co robit len sa kupat resp podnikat vylety po okoli.

Fertilia - vrelo odporucam (samozrejme nie v lete ked su vysoke teploty) prechadzku do tohto mestecka z alghera resp naopak, inak tu ale neni absolutne nic, akurat most co konci v strede laguny (zalezitost par minut). V buducnosti by som asi ostal ubytovany i tak tu, je to blizsie do porte conte, blizsie su aj lepsie plaze ako v alghere

NAKLADY (3 osoby)

Alghero (letenka alghero-ba a spat 44,48€ + 2 letenky alghero-ba a spat 70€) - 3,5 dna

ubytovanie - 102€
jedlo - 111,72€
doprava - 12€
ostatne - 155,53€ (suveniry a ine blbosti)
spolu - 381,25 €

Celkove naklady na 3 osoby - zhruba 500,73eura

LINKY

http://www.arst.sardegna.it/index.html - cestovne poriadky busov (len v taliancine)

ak by som siel sam naklady by boli mensie : )

Tot: 0.09s; Tpl: 0.01s; cc: 10; qc: 33; dbt: 0.0488s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb