xen chi's Guestbook

19th September 2009

recepie
Dear Ksenija Pease do us a favour and take notes how to do this mmmmm looking sooo good food. I than recomend we cook it at my place he he Thank you!! Irena
16th September 2009

Yum!
Hey Gillian! Back to where the grass is most green, right? You must be so happy! Sorry that we missed eachother, cause my final Chinese location before Hong Kong will of course be Shenzhen (first days of October)...to bad for that! But hey, many times there's some details that remind me of our Tibetan trip! SOYIMBU! hihihi

xen chi choice
look nice, smell very gut, taste ?

Yum!
Looks so good! I miss REAL Chinese food. Looks like you're having a great time..Enjoy!

lepe zgodbe
do sedaj meni najljubsi tvoj post (poleg tistega o hrani, ko si sproti skuhas v loncu). Pac me pritegnejo kake pravljice in lagende. Lepo se imej se naprej!!
9th September 2009

Helou Ksenja! Odkrivaš neverjetne kotičke sveta! Ne vem, a delaš fotomontaže, al je res tko lepo. Me začenjajo srbet pete:)))) katja

discovery
hja, dober tale tvoj discovery channel. Te imam mal na sumu da si nekje v bližini z nogami v lavorju ko nam tele provokacije pošiljaš . Kar se tiče slike s kormorani, dobra fotomontaža, CS4 ane?.... slike so mrak, gledava vsak piksel hitr sliki pa hitr nazaj prid. d+j

sobota
Hej mala, ko boš šla naslednjič na ljubljansko tržnico, greva skup s tvojim fotičem... Noro je brat tvoje reporte in gledat hude fotke. Mal me je sicer že zaskrbel, a je res vsem tem ljudem k te tkole snamejo, za zaupat, pa kr u čoln pa to :), ampak ja, itak da je najlepš se z domačini konektat. Mi smo ok, žur uspel, vsi preživeli, tud tisti, k so šli zjutri ob visokem vodostaju na vodo (na unih koncih je namreč pred soboto 2 dni lil na polno). Pa mal se je shladil, tko da js sm bla na žuru že v bundici :). Diši že po snegu, pa po vrhovih je dejansko že zapadu. Uživaaaaj! A. Dej lepo bodi in javljaj se še naprej.
7th September 2009

Dobr se maš! Mal ti zavidam, ker nisem zraven, ampak privoščim.
3rd September 2009

Glasujem za sliko št.32!
...ce bi slo za tekmovanje, seveda... Mogoce bi bil res čisti overdose telih kamnin... ampak z Odo slivovemu cvetu od Maota je vse drugač... :)
From Blog: ...them stones
3rd September 2009

kitajka
:) ne, nisem bila jaz drugace se pa veselim tega, da bo, ko se vrnem ze jesen, z vsemi barvami in s prvim snegom, ki bo upam, da kmalu tukaj je klima fajn, saj je Kunming mesto vecne pomladi in ima skozi vse leto enako povprecno temperaturo. Tko da mamo okoli 24stopinj, dovolj oblacno da sonce ni problem, pa dovolj soncno, da mas ves cajt obcutek, da je lepo vreme. sem pa tja malo pade kaka kaplja...to je ta dez, ki je napovedan za vsak dan, ki me je skrbel. Ko je popolnoma jasno...se temperatura takoj dvigne, zato majo tukajsnji mescani spremenljivo oblacno veliko raje. Lep pozdrav Franci! ...sej se spomnim na moj fajn moski kolektiv! :)
2nd September 2009

kitajka
zdravo, nekdo s Kitajske si je ogledal našo spletno stran www.urbanje.si, si bila ti? lp fj

Ceu zhur
kok sem ti fous! tja kamor grem jest letos, ni niti priblizno tega filinga, kukr znajo druzenje speljat kitajci.... drugo leto grem tud jest! uzivej!
From Blog: mr. huo guo

Home sweet home
Ti, z zlikrofi na balkonu pod bambusom bi se zlo doma počutila, a ne?!

jao ej
pa glih zdej, k sm full lačen mi tole serviraš zgleda zelo okusno zdej pa šibam po domače k najboljšemu sosedu :) ajd
From Blog: mr. huo guo

a simple panda gift
ne se hecat Mojca in Petra! s sabo mam uno vreco 'prasico' pomoje bi se dal glih dva notr spokat! mal mlajsa od teh korenjakov :) en bi zlikrofe z Mojco delau na Fuzinah, drug bi se pa z bajkom na Zavrsnco vozu, al kako?
31st August 2009

Pandaaaas! I want one. Thank you.

I want...
...a little panda bear! Tazga k ne zraste... Na mojem balkonu bo glih prou prostora zanj/zanjo... :) Tud bambus zasadim za senco in prehrano!
29th August 2009

uzivaj in izkorist. vse.
Draga, uživaj in izkoristi vse! Na stara leta bo pestro, ko bomo gledale vse te slike s spotovanj, kaj šele obujale spomine o dogodivščinah, he, he., he
From Blog: yunnan 2009
27th August 2009

well being :)
Stara moja, pa tole je genau zate, nič presinga, parki, tea houses... Thx k deliš tole uživancijo. In blagor men, k se znam tkole uživet :). Upam da ti zdravje sedaj ne dela težav! Take care!
From Blog: Chengdu

wow kunming!!
i sooooooooo wish i could read ur blog lol!! i met some one real cool thats from Kunming.. if u want/need any help i;m sure she'd be glad to help =) she was in missouri one semester so she's very fluent in english..i have her qq if u want it.. have fun, be safe!! -Manny ;-)

praznina
Z odhodom je zazijala poštena praznina, se bom moral kar navaditi zgleda? lp fj

Ksenci
Zdravo Kina! Prehlad bo minil, Kitajska pa ostaja! Še od tvojga rojstnega dne mam tisto knjigo zate, klicu sem te eno soboto, pa je kr vn metal cifro, pa zaseden, potem se je pa čas kar zvrtel. Sej veš, Veno, pa služba, pa počitnice, pa to. Uživi, bomo te spremlal iz baze, pa jav se kej, ko se vrneš. Pozdrav, Mladen in moji
25th August 2009

Oj, pa si nam res pobegnila na kitajsko... Priznam malo pa sem zelen od zavisti... Lepe pozdrave iz ljubljane, Rok

Srečno!
Ksenija....samo s tokom....
From Blog: yunnan 2009

Tot: 0.122s; Tpl: 0.005s; cc: 11; qc: 43; dbt: 0.0583s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb