Kassinaator's Guestbook

24th April 2011

lõpuks siiski
Oi, Kalli nii tore oli lugeda, kuigi olen kõike kuulnud, on ikka huvitav. Ja pildid on nii ilusad. Loodetavasti hakkab nüüd ka pidevalt järg ilmuma. Mõne pildi võiksid ka endast lisada, siis tunneme sind ikka lennujaamas ära. Ja mul hea imetleda. Meil siin õitsevad sinililled ja ülased, aga Pirita metsa vahel on ikka veel lund ja suusarada on ka sulamata, suusatada muidugi enam ei saa, sest see on lihtsalt jääs. Aga eile avasin rullimise hooaja, esimesed 15km läksid kirja. Ja täna paistab jälle päike. Keedan mõned sibula munad ja siis kohe õue. Ilusat munapüha! Ja õnne koksimisel. Kalli kalli ja muzi, muzi. Igatsen sind väga!
From Blog: Vaata ja imesta!
25th November 2010

Heips!
Tore kuulda et sul ikka kõik ilusti sujub. Tükk aega ei saanud aru, kuhu sa mida siin blogis kirjutad ja kui olin esimese austraalia postituse jälle läbi lugend, siis sain aru, et midagi on valesti:D. Kas sul skype on ikka vana? Sama kasutajanimi mis meiliaadress? Sinu 18 kraadi ja sinu ema LA soe vihm kõlab väääga hästi praegu, meil sajab mingi kolmandat päeva lund ja kangesti meenutab juba eelmist talve. Uksest välja ei saa ja peangi varsti hoovi oma autot otsima minema :P. Hoiame ikka ühendust.
18th November 2010

hei.
No kus sa Tibu oled, tead ju, et pikk vaikimine pole minu tervisele kasulik. Anna endast m?rku, me k?ik ootame. Kalli, Muzi
10th November 2010

Tsau emme! Ajavahe peaks jah olema 11 tundi. Istun Skypes, aga kedagi pole, teil ju kell 1 öösel. Minul ka siin vihmane päev, leidsin oma toast ühe suure mehise pusa ja kasutan nüüd seda vihmakeebina. Rohkem uudiseid praegu pole. Kalli-kalli
10th November 2010

Tere Kalla. Tore, et jõudsid ilma suuremate seiklusteta kohale. Mina olen nyyd ka kotsas tagasi ja katsun kuidagi harjuda kohaliku ajaga. Ilm on vastik. Los Angelese 30C on ainult unenägu. Jõudsin juba saada vihma kaela. Ootame sinu teateid, hea et telefoni said korda. Huvitav, palju on meil ajavahe, kas 11 tundi. Ootan sind ka Skypei.Kalli Muzi
10th July 2010

Tere
Teie endine klassijuhataja tervitab teid :) Tore on lugeda maailmaränduri blogi :p Kui kunagi Eestisse jõuate siis tulge ikka Westholmist läbi. :$
From Blog: Outback
13th June 2010
Melbourne lennujaamas

OI kui põnev on jälle üle pika aja sinu blogi lugeda ja päris tore, et varsti on käes 6. juuli, aga seni naudi päikest, sest meil siin püsib ikka vilets suusailm. Kalli musi!!!!
12th June 2010

ütlen kohe ära, et kui tuled, siis esimese asjana tahan teada, kuidas on saksa keeles 'ma tahan saada krokodillipyydjaks'. lisaks on mul esmaspäeval viimane eksam (thank goooddddd), nii et kui mul lähiajal tekib äkki elu või tulevad lihtsalt lollid mõtted pähe, siis üritan sulle kirjutada ka. ja kogu see outback värk tundub väga... ma ei tea, ma ei leia enam ühtki originaalset omadussõna.. teistsugune kui su suurlinnaelu, aga kindlasti seda enam, mida meenutada! ja noh, mõtteliselt kallistan sind ka kogu oma minimaalse lihasmassiga.
From Blog: Outback
3rd May 2010

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! Niii tore on sinust jälle kuuuulda (või õigemini lugeda)... :) Ole tubliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
2nd May 2010

jeeeee!
lõpuks ometi! :D igatahes põnev lugemine.. mõnna backpackerite elu ikka. :) loodan siis ikka mõnd postitust veel enne koju saabumist ka lugeda ja siis sind suure pauguga siin vastu võtta! juhuu! :)
23rd February 2010

Väike pakike seikles ilusti minuni! Tänks tibu-nibu. Hoian su lumerookimistel ja lugemisaastal ka silma peal (blogi). Ärge lume sisse ära uppuge :)
21st February 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeee! Niiii tore, et see väike paikike ikka teisele poole maakera välja jõudis!!! tupsu-nupsu-Kriss, ole pai!!! ;)
14th February 2010

täitsa kreisi naine oled. sellise jutu peale tuleb isegi mul isu kotid kokku pakkida ja heategevusega tegeleda. :D ma ei saa aru, kuidas sa kõike jõuad. ausaltöeldes on hirmsuuur tahtmine sind näha! :)
14th February 2010

Sõbrapäev
Kallis Tibu head sõbrapäeva & sõbra sõpradele samuti ilusat sõbrapäeva. Kalli Muzi
7th February 2010

Pole probleemi
Elks, nagu kirjutasin juba, nad hoolitsevad mu kirjav2rginduse eest :) Hoian sind kursis!
2nd February 2010

halleluuja
goddamnit! you're my wonderwoman! täiesti amazing!
2nd February 2010

Uus aadress
Meil siin selgelt praegu ainult üks aastaaeg. Kahe päevaga tuli jälle väike lumeuputus, aga mulle meeldib, kõik on ilus valge ja päris mõnus on lumes sumada. Kui tahad pakki saada, siis avalikusta oma uus aadress Kalli. Muzi.
31st January 2010

ÕULI-SMÕULI! Nüüd läks küll natuke halvasti, sest ma just eile saatsin su eelmise hosteli poole kirja teele!!! :D :D
14th January 2010

Ma pidin juba eelmise (ja üleeelmise) postituse lõpuks sult küsima, et kes see on, kellega sa seal nüüd ringi rändad?!?!?! AGA MA NÄGIN NÜÜÜÜÜÜD PILTI!!!! UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUH! Uudiseid vaatan-loen ka...ja teil on seal ikka HOT HOT HOT HOT!!!!! :D :D :D MJÄUUUUUUUUUUUU!
14th January 2010

Home and away!
Musimusimusi, sa oled minu lemmik ka! Kui Sydneysse l2hen siis saadan Alfile sinu poolt kindlasti kuumad tervitused :)
13th January 2010

Juuuhuu
Vaatan just Kodus ja võõrsilit ja mõtlen, et sa oled ikka mu kõige lemmikum inimene siin maamunal, kuigi selle teises otsas.
13th January 2010

Haahaaahaaa, suck this
Meil oli üleeile 45 kraadi ja kuuldavasti viskab veel 50 ära. Kõnnid tänaval võimalikult seina lähedal, karm..ühest ekstreemsusest teise :D
7th January 2010

lumi
meil paistab aind lund kuklasse sadavat. ma just 2 päeva tagasi kühveldasin ka mingi 100kilo lund vist. muidu ei saand maja ette autoga sissegi sõita. :D enivei. meil tuli uus lumerekord! 67cm. viimane rekord oli kusagil.. ammu. :D ühesõnaga. lund on sõna otseses mõttes kõriauguni ja lõppu veel ei paista. :D
3rd January 2010

Muuhulgas ka kõrvalestad.

Tot: 0.065s; Tpl: 0.005s; cc: 14; qc: 13; dbt: 0.0487s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 2; ; mem: 1012.4kb