141, 142 diena. Cuzco, Nazca.

Peru's flag
South America » Peru » Cusco » Cusco
April 25th 2013
Published: April 25th 2013

Pagaliau vėl proga gerai išsimiegoti. Pamiegoję keliaujam į turgų papusryčiaut ir jau laikas keliauti atgal į Cuzco. Šį kart atgal kelionė užtrunka 2,5, o nebe 3 valandas. Prieinam hidroelektrinę, čia mūsų turėtų laukti mikriukas. Mikriukų laukiančių nemažai, bet mūsiškio vairuotojo nematyti. Belaukdami savo mikriuko papietaujam. Čia tokių pat kaikiančių kaip mes, nemažai. Netrukus visi vairuotojai pradeda judinti keleivius, sako laikas važiuti. Po maždaug pusvalandžio diskusijų tarp vairuotojų paimami visi laukiantieji, tarp jų ir mes. Atgal važiuojam tuo pačiu keliu kurie ir atvažiavom... iš pradžių mirties keliukas, po to kalnų viršūnės. Čia dėl kelio darbų tenka sustoti ir palaukti apie valandą laiko, kol vėl galm važiuoti. Į Cuzco atvažiuojam apie 10 vakaro. Keliaujam į tą patį hostelį kuriame prieš tai buvom apsistoję, pasiimam saugomus daigtus ir einam miegot.

Šiandien laukia ilga kelionė į Nazca. Atsikeliam vėl anksti ir važiuojam į autobusų stotį. Anksčiau buvau pažiūrėjęs, kad pirmi autobusai išvažiuoja apie 8 ryto, tad stotį būnam apie 7. Vistik pigiausias variantas - autobusas 10 ryto, tad turim 3valandas. Per tą laiką užlipam iki ant kalvos esančio paminklo, kuris pasirodo nebaigtas statyti ir apleistas. Nuo čia puikiai matosi oro uostas ir miestas į visas puses. Tada keliaujam žemyn, kur labai skaniai papusryčiaujam. Dar turim laiko tad spėju aplankyti dar vieną monumentą. Kol pagaliau 10 valanda ir laikas į autobusą. Kelionė ilga, 14 valandų, bet neprailgsta. Važiuojam per kalnus, tad galima pasigerėti gamtovaizdžiais, be to per televizorių rodo filmus, o sutemus šiek tiek pasnaudžiu. Nazcą pasiekiam apie 12 nakties. Autobusas mus išleidžia kažkokioj degalinėj. Paskambinu CSeriui Edgardo, kuris mus už 20 min. ateina mus pasitikti. Sėdę į taksi važiuojam į jo namus. Namas tvarkingas ir palyginus naujai įrengtas. Turbūt geriausias būstas nuo La Paso kai buvau apsistojęs pas vokietę Manja. Namie sutinkam dvi prancūzes merginas kurios čia taip par apsistoję, bet jau vėlu, tad pabendrauti nespėjam, einam miegot.

Tot: 0.109s; Tpl: 0.011s; cc: 8; qc: 56; dbt: 0.0784s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1.1mb