Hola!

Chile's flag
South America » Chile » Biobío » Salto del Laja
December 1st 2007
Published: December 1st 2007

Vitame vas a zdravime z juznej ameriky, fotky este nemame stiahnute, ale boli sme teraz na super 3 dnovom treku okolo sopky Antuco. Ak by ste mali niekto cestu urcite sa oplati ist. Prechod cez lavove pole bol pre nas trochu psychycky narocnejsi, ale zvladli sme to 😊. Pocasie nam zatial praje, aj dorozumievanie, vsak po spanielsky nevieme, ale vhodne to mixujeme s rukami a anglictinou. Ale to vas koniec koncov nezaujima a hlavne chcete vidiet fotky, tak snad nabuduce 😊
Majte sa.

2nd December 2007

Nezaujima?
Caute. Ale samozrejme, ze nas to zaujima. Vcera som prave volal s Misom a hovoril, ze ste sa mu este neozvali a ze by rad, rovnako ako ja, vedel ako sa Vam dari. Ja budem urcite rad, ked napisete uplne vsetko co ste zazili. Samozrejme, ak si na to najdete cas. Fronkac putuje s Jarkou vo Vasich stopach po Thajsku. Boli na skok aj v Kambodzi a teraz si niekde rochnia na bielom piesku pod palmami pri mori. Z dovolenky pridu rovno pod vianocny stromcek. Uzivajte si to aj Vy a piste. ;o) B.
9th December 2007

ahojte
vsetko nas velmi zaujima a tesime sa na vsetky spravy aj na fotky. V com bol pochod cez lavove pole psychicky narocnejsi?Spominame tu na vas,este sme si pozerali fotky z vasej svadby-su skutocne krasne.Dnes boli krstiny maleho Ryana v kostole a posedenie v restauracii,bolo to pekne. Tak drzte sa nam tam a piste! M+L

Tot: 0.079s; Tpl: 0.011s; cc: 12; qc: 27; dbt: 0.0268s; 1; m:domysql w:travelblog (10.17.0.13); sld: 1; ; mem: 1mb