Mendoza & Salta

Argentina's flag
South America » Argentina » Mendoza » Mendoza
May 30th 2011
Published: May 31st 2011

Mendoza...kraina slynnego argentynskiego wina! Kilka dni zupelnego luzu, zero pospiechu i duzo snu. Oprocz degustowania wina oczywiscie dopadl nas ogromny len i ciala domagaly sie wreszcie odpoczynku.
Pierwszego dnia zrobilismy male rozeznanie w terenie i zarezerwowalismy rowery na nastepny dzien aby pojezdzic po uroczych winiarniach. Drugiego dnia podczas naszej ┬┤objazdowki┬┤poznalismy swietna pare mieszkajaca w Londynie i we czworke spedzilismy fantastyczny dzien saczac wino i sluchajac interesujacych opowiesci i tym cudnym napoju!

Po kilku dniach w Mendozie ruszylismy do Salty, gdzie przywitala nas deszczowa pogoda ale na szczescie rozpogodzilo sie w kilka godzin pozniej. Celem tego przystanku bylo zwiedzanie unikatowych formacji geologicznych, ktore wywarly na mnie ogromne wrazenie - czulam sie jak w nieznanej krainie podziwiajac po raz kolejny moc natury! Razem z nowo poznanym kolesiem z Niemiec wynajelismy samochod na jeden dzien i wyruszylismy w droge do miejscowosci Cafayate droga numer 68.

Additional photos below
Photos: 20, Displayed: 20

Tot: 0.251s; Tpl: 0.019s; cc: 12; qc: 27; dbt: 0.0073s; 1; m:saturn w:www (104.131.125.221); sld: 2; ; mem: 1.3mb